Треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти ще подпише нов договор с клуба, след като вече води разговори за това, съобщава вестник „АС”. Ръководството е много доволно от работата му и планира да го награди с нов контракт.
Италианецът е в началото на втория си сезон на „Сантяго Бернабеу”, но през миналия постигна дубъл като спечели Купата на Краля и прекъсна сушата в Шампионската лига, триумфирайки с мечтания десети триумф в турнира в клубната история.
През лятото Реал спечели Суперкупата на Европа, но след това загуби суперкупата на Испания и стартира лошо в шампионата. В момента обаче победната серия вече е от 11 мача, а Кристиано Роналдо не спира да бележи и може би се намира в най-добрата форма в кариерата си именно под ръководството на Анчелоти.
Настоящият договор на Карлето е до лятото на 2016-а година, но желанието не шефовете на Реал е той да бъде удължен с още един или два сезона, което най-вероятно и ще се случи. Наскоро самият специалист заяви публично, че няма нищо против да удължи споразумението за съвместна работа.
До този момент балансът на Анчелоти начело на Кралския клуб е страхотен – от 77 мача победите са 59, а равенствата и загубите по 9. Головата разлика пък е забележителна – 215:64, така че удължаване на договора определено няма да бъде изненада.







Умни колела навлизат в автомобилната индустрия
Над 40 задържани на протеста в София: Агитки и локали - МВР гледа видеоматериали
Защо носът ни се запушва или тече в студеното време
Ескалация след протеста: Маскирани стигнаха сградата на ДПС-НН
Мадона разгорещи страстите по къса рокля
Движението по софийския булевард "Васил Левски" е възстановено
Проф. Михаил Константинов: Считайте властта за свалена
Протестът не е за надделяването на една или друга партия, а е срещу фасадната демокрация
Мъж паркира Ferrari на балкона си, за да разбере, че Виена не е Дубай
С кого ще се конкурира новата суперкола на Toyota
Основните прилики между класическото Renault 5 и новото ЕV
Блокче глина може да направи чудеса при почистване на автомобила
Клариса Шийлдс се завръща за реванш с Франшон Круз-Дезурн на 22 февруари
Каролайн Дюбоа подписа с MVP и се завръща на ринга на 19 декември
UFC on ESPN 73 подсилва бойната карта с Кинг Грийн срещу Ланс Гибсън-младши
Кубрат Пулев: Мурат Гасиев е голям шампион, но в петък ще покажа, че аз съм по-добър
Нарушения на дишането по време на сън
Спорно предложение: Центърът за контрол на заболяванията в САЩ препоръчва преразглеждане на първата доза хепатит B при новородени
Селективен мутизъм: Как да се справим с мълчанието на детето
Основният рисков фактор за подагра всъщност е генетичен
Коментари
Напиши коментар14:46 | 3 ное 2014 г.
13:52 | 3 ное 2014 г.
13:25 | 3 ное 2014 г.
13:18 | 3 ное 2014 г.
Напиши коментар