Треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти разбираемо бе разочарован след поражението от Барселона с 1:2, което остави отбора му на 4 точки от върха.
Още по темата
Столичани играха добре и дадоха сериозен отпор на съперника си, но все пак загубиха. Въпреки това италианецът демонстрира вяра, че титлата не е загубена.
„Като цяло изиграхме силен мач и трябва да продължим напред, макар и да признавам, че положениети ни в първенството се усложни. Барса е с предимство, но ние няма да се откажем, а и във футбола всичко може да се случи. Със сигурност няма да дадем приоритет на Шампионската лига” коментира италианецът.
„Срещнаха се два отбора на високо ниво и в продължение на един час ние се справихме отлично. До почивката бяхме солидни в защита, но пропуснахме ситуациите, които имахме. Това бе така до втория гол. След него положението се промени и контрите на Барса бяха убийствени” добави той.
„Сякаш след второто им попадение загубихме идея как да атакуваме, която в началото бе доста ясна. Не мисля, че при статичните положения сме били уязвими. Наранени и разочаровани сме, но все пак можем да извлечем позитиви от представянето си, което е хубаво” изтъкна Анчелоти.
Естествено имаше въпрос и за Кристиано Роналдо. „Той направи завършен мач. Работи здраво, стараеше се от едната до другата врата. Вкара гол, удари греда, така че си бе същия”.







Рецепта от тефтера на баба: Сочен сладкиш с домашно сладко
Проф. Аспарух Илиев: Всички новини в Германия започват с Дара и България
Еуфория в София: Голямо празненство след триумфа на Дара на "Евровизия"
Иван Шишков: Потопът на „Хемус“ е резултат от изключително лошо техническо решение
На електронни табла на градския транспорт в София се изписва името на песента, с която Дара спечели "Евровизия“
Тръмп заяви, че за Иран "часовникът тиктака"
Столичната община организира музикално парти на открито за победата на Дара в "Евровизия"
Как Tiptronic промени представата за управление на автоматика
Америка иска забрана на китайските коли, докато нейните се движат с китайски части
Четири коли, които изпревариха времето си
Как да се справите с чукането на клапаните
Златислава Чуканова триумфира със злато на „Белградски победник“
Николай Илиев донесе втора европейска титла за България в Самоков
Джейк Пол реагира на тайминга на Дейна Уайт около завръщането на Макгрегър
Конър Макгрегър се завръща срещу Макс Холоуей в UFC 329
Как да разпознаем симптомите на артериалната хипертония?
Какво помага при колики?
Фондация „Нашите недоносени деца“ представя Харта на малките герои
Как се извършва лечението на RSV инфекция при бебето
Коментари
Напиши коментар15:04 | 23 мар 2015 г.
10:10 | 23 мар 2015 г.
08:28 | 23 мар 2015 г.
06:10 | 23 мар 2015 г.
03:31 | 23 мар 2015 г.
03:28 | 23 мар 2015 г.
01:26 | 23 мар 2015 г.
01:07 | 23 мар 2015 г.
Напиши коментар