От Реал Мадрид проучват възможността да се подсилят с халфа на Спортинг Лисабон Уилям Карвальо, съобщава вестник „АС“.
Рафа Бенитес иска още един вътрешен полузащитник и 23-годишният футболист е на челно място в списъка с цели, макар в момента да лекува контузия, заради която ще пропусне старта на сезона.
Очаква се Кралския клуб да се раздели с двама халфове до края на месеца, като Лукас Силва бъде преотстъпен, а на Асиер Ияраменди в момента се търси отбор, така че Бенитес ще остане с Кроос, Модрич и Касемиро.
От Реал следят Карвальо още от миналия сезон и вече са влезли в контакт със Спортинг за него, като са получили отговор, че футболистът струва 45 милиона евро. Много е вероятно обаче цената му да бъде намалена, а и клубът от Лисабон вече привлече двама играчи за средата на терена, което показва, че може би очаква да се раздели с играча.
Карвальо бе спряган преди време за Манчестър Юнайтед и Арсенал, но високата му цена явно отказа английските клубове. Парите обаче никога не са били проблем за Флорентино Перес, така че вероятността той да се окаже на „Бернабеу“ изобщо не е малка.







Стоян Колев отива на съд за агресивно шофиране и употреба на кокаин
Заетостта на жените в България е по-висока от средното равнище в ЕС
Германия разреши на разузнаването превантивни кибератаки срещу Русия
Пуснаха на свобода двамата младежи, били непалци в Пловдив
Адекватната реакция спаси животи в "ЕМКО"
Костадинов: Кога Радев ще възстанови незаконно демонтирания Паметник на Съветската армия?
Пожарът край Камен връх задейства BG-ALERT
Jaguar показа интериора на електрическия Type 01
Nissan създаде оръжие срещу аквапланинга
BMW вече рециклира над 50% от старите автомобили
Продажбите на коли на ток растат, но Tesla e сама срещу китайците
Джамахал Хил иска Джош Хокит при дебюта си в тежка категория
Дакота Дичева претърпя операции и на двете си ръце
Пет категории с преборвания за Балканиадата в Копривница
Ислам Махачев и Иън Мачадо Гари се срещнаха лице в лице преди UFC 330
Белтък пази способността на мускулите да се възстановяват
Талията насочва за наличието на сърдечносъдов риск повече от ИТМ
Молекулярен механизъм може да стои в основата на прееклампсията
Колко пъти и кога е най-добре да се храним през летните горещини?
Коментари
Напиши коментар11:47 | 14 авг 2015 г.
11:36 | 14 авг 2015 г.
Напиши коментар