Треньорът на Реал Мадрид Рафа Бенитес остана доволен от победата над Галатасарай за трофея „Бернабеу“, но призна, че тимът му има какво да подобрява в играта си.
Кралския клуб не бе убедителен в нападение по време на подготовката и това притеснява феновете, след като като цяло головете не бяха проблем през последните години. Снощи дори се чуха и освирквания.
„На този етап мисля, че състоянието ни е добро, но определено има да се подобряваме доста. Днес ни липсваше контрол върху нещата. Направихме и добри неща, но има да работим още много“ заяви Бенитес.
„Доволен съм от състава, с който разполагам е нямам забележки към нито един от футболистите. Разполагаме с необходимото качество, така че в неделя вярвам, че ще започнем добре в Хихон. Не се притеснявам за атаката, защото за всеки треньор са важни създадените положения. Днес имахме 22, което е страхотно. Повече съм притеснен за допуснатите контраатаки“ добави той.
„Феновете трябва да ни подкрепят и да ни вдъхват кураж и увереност, особено в трудни моменти, които без съмнение ще имаме. Сигурен съм, че те ще бъдат доволни от енергията, която ще виждат от отбора. За нас е хубаво, че Рамос преподписа и мисля, че това ще ни донесе вдъхновение от психологическа гледна точка“ каза още Бенитес.







Какви проблеми причинява нискокачественото гориво?
Рецепти за закуски с тиква и чиа
Лесни начини за почистване на дома без химии
Хороскоп за всички зодии за 5 ноември: Приятни изненади и успехи
Проучване: 75% повече валежи в пустинята Сахара във втората половина на XXI век
Ето защо Ана де Армас е скъсала с Том Круз
Премиерът на Северна Македония обвини България в тормоз
Седем мигранти са задържани на граничен преход "Кулата"
Cadillac сложи космическа цена на своя флагман
Японци развенчаха мита за LED фаровете
Eто го новото Renault Twingo
5 проблема, които нискокачественото гориво причинява
Националите на лагер в Гърция преди Европейското първенство в Будапеща
Девин Хейни: „Кроуфорд вече е постигнал всичко, време е да се оттегли“
Валтър Уокър: „Не съм готов за топ 10 на тежка категория в UFC — имам още много да уча“
Агит Кабайел ще защитава временната си титла на WBC на 10 януари в Германия
Нов нехормонален медикамент при менопауза одобри FDA
Памуклийка – древна билка от помощ при съвременни заболявания
Захарен диабет тип I при деца - хранене и инсулинолечение
В УМБАЛ „Света Марина“ – Варна спасиха петдневно бебе с рядка вродена аномалия
Коментари
Напиши коментар16:41 | 19 авг 2015 г.
14:11 | 19 авг 2015 г.
Напиши коментар