Треньорът на Реал Мадрид Рафа Бенитес опита да остане спокоен, след като тимът му стартира с разочароващо 0:0 на терена на новака Спортинг Хихон.
Столичани бяха далеч от най-добрите си дни и с представянето си потвърдиха опасенията, че нещата в атаката на отбора не стоят никак добре, което се видя още по време на подготовката.
„Знаех, че двубоят изобщо няма да бъде лесен. Трябваше да сме бързи и прецизни. Имахме много удари, но ни липсваше точност. През първото полувреме дадохме шансове на Спортинг и това трябва да се промени. Необходимо е да работим по-здраво“ заяви Рафа.
„Все пак реакцията ни след почивката бе добра. Показахме характер, което е важно. През второто полувреме бе напълно ясно, че ние сме тези, които търсим победата. Липсваше ни обаче точност при завършека на атаките и не точните ни удари бяха рядкост“ добави той.
„Виждаше се, че играчите на противника са заедно от скоро. Те обаче играха добре, бяха подредени и организирани и заслужават поздравления за това. Ние не намерихме достатъчно празни простраства в атака, въпреки че движехме много. Това все пак е само началото. Определено през второто полувреме имаше доста позитиви в играта ни. Трябва да направим промени, но оставам оптимист“ каза още Бенитес.







Нощ на падащите звезди: Персеидите достигат своя пик
Лекари отстраниха 27-килограмов тумор от корема на пациент след 6-часова операция
В "Денят ON AIR" днес от 19:15 часа: Очаква ли ни поскъпване на горивата?
Деми Ловато и Jonas Brothers пак заедно за премиерата на Camp Rock 3
Как ще се отрази пълното слънчево затъмнение в Лъв на всеки зодиакален знак
След падналия дрон ни лъснаха слабостите
Cybertruck стана количка с дистанционно в безумен проект
Проблем блокира шофьори и пътници в хибриди на Lexus и Toyota
Jaguar показа интериора на електрическия Type 01
Nissan създаде оръжие срещу аквапланинга
Джамахал Хил иска Джош Хокит при дебюта си в тежка категория
Дакота Дичева претърпя операции и на двете си ръце
Пет категории с преборвания за Балканиадата в Копривница
Ислам Махачев и Иън Мачадо Гари се срещнаха лице в лице преди UFC 330
Белтък пази способността на мускулите да се възстановяват
Талията насочва за наличието на сърдечносъдов риск повече от ИТМ
Молекулярен механизъм може да стои в основата на прееклампсията
Колко пъти и кога е най-добре да се храним през летните горещини?
Коментари
Напиши коментар21:01 | 24 авг 2015 г.
21:01 | 24 авг 2015 г.
19:05 | 24 авг 2015 г.
18:15 | 24 авг 2015 г.
14:39 | 24 авг 2015 г.
14:18 | 24 авг 2015 г.
13:47 | 24 авг 2015 г.
13:13 | 24 авг 2015 г.
12:47 | 24 авг 2015 г.
12:11 | 24 авг 2015 г.
Напиши коментар