Неуморимият плейбой Кристиано Роналдо стигна и до една от най-обсъжданите фамилии в Щатите - Кардашиян. Футболната звезда на „Реал" (Мадрид) заби една от сестрите на популярната телевизионна персона Ким Кардашиян.
Става дума за Кендъл Дженър Кардашиян, която е нашумял модел отвъд океана. Само няколко думи в чата били достатъчни мацката да полудее по португалеца. Заради нея Роналдо зарязал колумбийката Натали Ринкон, която забърса в Маями по време на празниците, пише "Всеки ден".
След като от „Реал" (Мадрид) забраниха на Кристиано да пътува до Мароко за купоните, които си правеше с боксьора Бадр Хари, футболистът тръгна на лов за жени из социалните мрежи. Португалецът почнал да пише на Кендъл и тя се прехласнала по него само след няколко думи.
Кендъл настоявала да се видят колкото се може по-скоро. Дали вече са стигнали до леглото, не е ясно, но дори и да не са, е въпрос на време, коментират близки до мацката. „Тя никога не е била толкова влюбена. Роналдо здраво й е завъртял главата", твърдят в Щатите.
Дженър е само на 20 години, но 11-годишната разлика с португалеца изобщо не я притеснявала. Славата му на непоправим плейбой също. Красавицата била убедена, че може да го задържи за по-дълго и да е нещо повече от еднократна бройка в богатия му секс списък.
Такива намерения имаше и колумбийката Натали Ринкон, но подобно на много други се оказа еднодневка. Роналдо я заби по време на почивката около Коледа и Нова година, когато отскочи до Маями. Двамата се запознали на НБА мач, вечеряли заедно и няколко часа по-късно си взели стая в луксозен хотел. След няколко прекарани дни заедно цицорестата Натали даже си правела устата да идва да живее в Испания, но интересът на Роналдо към нея бързо спаднал.
След заигравката с Кендъл пък съвсем я отсвирил въпреки отчаяните й вопли. Кендъл Дженър е полусестра на риалити звездите Ким, Кортни и Клои. Четирите имат обща майка. Имала е кратка афера с един от вокалистите на „Уан Дайрекшън" - Хари. Роналдо обаче бил най-голямото предизвикателство за нея.
За да го впечатли, освен красота и сексапил тя му демонстрирала и футболни познания. Красавицата била луда фенка на ПСЖ, а е известно, че португалецът е спряган за парижкия гранд. Дори и да не отиде във Франция, Дженър му обещала, че е готова да вика и за „Реал" (Мадрид).
Феновете на футболиста вече се питат дали Кендъл ще укроти плейбоя. Откакто се раздели с рускинята Ирина Шейк преди година, той натръшка куп жени, но нито една не можа да се задържи до него за дълго.







Времето днес, 15 август: Предимно слънчево със слаби превалявания
ЦСКА 1948 с впечатляващ обрат срещу "Черно море", оглави Първа лига
Успение Богородично на 15 август – традиции, обичаи и забрани на празника
Цветовете лак за нокти, които са голям хит това лято
Жълт код за бурно море, има риск от локални наводнения
Как да не поемате чуждото напрежение?
Нов Koenigsegg с 1600 коня получава невиждана досега трансмисия
Изрядните шофьори на Volvo ще плащат по-малко за застраховка
Ferrari направи уникат с 1000 к.с.
Най-продаваният Opel в историята стана на 35 години
Хавиер Мендес: Ислам Махачев ще се бие с Гари по най-добрия за него начин
Конър Макгрегър предсказа изхода от двубоя между Махачев и Гари
Круз и О'Мали с изненадващи прогнози за Махачев – Гари
Иън Мачадо Гари: Когато победя Ислам Махачев, всички ще млъкнете
Отити при децата през лятото – рискови групи, профилактика и клинични особености
УМБАЛ „Лозенец“ представя преживелищни подходи в психотерапията
Билки-репеленти срещу насекоми
Първа двойна трансплантация у нас: Лекари от ВМА присадиха черен дроб и бъбрек
Коментари
Напиши коментар18:24 | 26 яну 2016 г.
17:37 | 26 яну 2016 г.
17:33 | 26 яну 2016 г.
Напиши коментар