Легендарният мениджър на Манчестър Юнайтед – сър Алекс Фъргюсън, заяви, че Кристиано Роналдо е по-добър футболист от Лео Меси.
Иконата на "червените дяволи" обоснова мнението си с факта, че където и да играе трикратният носител на Златната топка, няма да има проблеми да вкарва гол след гол. Според думите му, това важи и за отборите от по-ниски дивизии.
"Не ме разбирайте неправилно – Меси е фантастичен футболист, който все едно е по чехли, докато контролира топката. Но разликата е, четой е играч на Барселона. Роналдо обаче може да играе и за Стокпорт Каунти и пак ще вкара хеттрик след хеттрик. Той има всичко необходимо. Може да стреля и с двата крака, да играе с глава и е смел като лъв. Има още нещо, на което хората не обръщат внимание".
"В Юнайтед бях късметлия, че имах толкова много футболисти, които прекарваха безброй допълните часове в тренировки, за да станат по-добри. Един Гари Невил беше играч от средно ниво, но се превърна в отличен футболисти. Това стана най-вече заради стриктната си дисциплина и себеотдаване по време на тренировките. Така правеше и Дейвид Бекъм. Кристиано обаче се скъсваше до краен предел и продължава да го прави и сега. От малък искаше да бъде най-добрият в света", заяви сър Алекс.







Радев: Във време на омраза посланията на Ханука са звучат по-силно
Централна прогноза
Митева за ИТН: Прекрачиха една граница, от която няма връщане
Изтеглянето на танкера “Кайрос” е планирано за утре
След отказ на двигател: Самолет на United Airlines се върна аварийно във Вашингтон
Рецептата Dnes: Кекс с банани и какао
Нов радар за 230 000 евро всява ужас сред шофьорите
Смартфонът се оказва по-важен от двигателя
Сбогувахме се с тези коли през 2025
Плюсове и минуси на газовата уредба при дизеловите двигатели
Франк Уорън с надежда за Фюри – Джошуа през 2026 г.
Пантоя се върна във фитнеса дни след контузията, реваншът с Уанг под въпрос (Видео)
Рая Доброслав е №1 на БК Спарта за 2025 година
Хенри Сехудо: Садулаев има всичко, за да стане шампион и в ММА
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментар17:01 | 16 юли 2016 г.
15:00 | 21 май 2016 г.
17:09 | 19 май 2016 г.
15:28 | 19 май 2016 г.
14:35 | 19 май 2016 г.
14:29 | 19 май 2016 г.
09:26 | 19 май 2016 г.
06:44 | 19 май 2016 г.
00:03 | 19 май 2016 г.
23:59 | 18 май 2016 г.
Напиши коментар