Четирикратният носител на Златната топка Кристиано Роналдо спечели поредната индивидуална награда за 2016 г.
Звездата на Реал Мадрид ще стане първият футболист в историята, който получава приза за Най-добър спортист на Европа за календарната година, съобщи официалният сайт на "кралете".
Португалският национал спечели вота на 27 агенции от Стария континент, сред които и българската БТА. Отличието съществува от 59 години и никога досега не беше връчвано на футболист.
През 2016 г. Роналдо грабна Златната топка, очаква се да завоюва наградата на ФИФА за №1, с Реал спечели Шампионска лига и Световното клубно първенство, а с Португалия триумфира на Евро 2016.
През миналата година Новак Джокович (Сърбия) беше избран за спортист на Европа, а Роналдо финишира на 5-то място – най-предното класиране на футболист за тези 12 месеца.
Сега зад Кристиано се наредиха Анди Мъри (Шотландия) и унгарската плувкиня Катинка Хосу, която спечели три златни медала на Олимпиадата в Рио де Жанейро.
<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FRealMadrid%2Fvideos%2F10151166245184953%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>







Магия, карма и зодии: Тревожността кара примитивния българин да вярва на врачки
Парите за култура: Символични заплати и мизерни условия на труд
85-годишна жена изчезна на Витоша
"Топлофикация" пуска парното в София на 4 ноември
Трудова злополука в ТЕЦ “Бобов дол”, работник е с опасност за живота
Пускат парното в София поетапно от утре, 4 ноември
Рейтингът на Тръмп сред белите избиратели се срива: 50% не го одобряват
Ще се срещнем със световни и български легенди на Plovdiv Jazz Fest
Дизайнер показа драстично обновена Mazda3
Нова или на старо: каква кола ще ви даде един и същи бюджет?
BMW M се отказа от легендарна емблема
София забранява старите коли от 1 декември
Бо Никал свален от основната карта на UFC 322, Сен Дени и Дариуш се изкачват в главната програма
Непобеденият боксьор в тежка категория Баходир Жалолов обяви следващия си бой – целта е световна титла
Анте Делия след спорното поражение в Лас Вегас: „Искам справедливост – съдията спря боя и обяви победа!“
Стив Гарсия поиска БМФ двубой с Макс Холоуей – или Джош Емет като алтернатива
Защо периодичното посещение на зъболекар е важно?
Възли и рак на щитовидната жлеза - кога има повод за притеснение?
Менопауза – естествен преход, който може да бъде преодолян с лекота
Три ключови аспекта за повече здраве в студените дни
Коментари
Напиши коментар04:11 | 3 яну 2017 г.
21:11 | 27 дек 2016 г.
20:11 | 27 дек 2016 г.
19:57 | 27 дек 2016 г.
19:56 | 27 дек 2016 г.
19:40 | 27 дек 2016 г.
19:27 | 27 дек 2016 г.
19:18 | 27 дек 2016 г.
19:06 | 27 дек 2016 г.
18:51 | 27 дек 2016 г.
Напиши коментар