Алваро Мората отново може да измине пътя от Мадрид до Торино и пак да играе за Ювентус, съобщава „Кориере дело Спорт“ днес.
Италианското издание поставя нападателя на първата си страница и твърди, че той е готов да напусне Реал Мадрид и да се завърне при Старата госпожа.
Според изданието футболистът останал разочарован от малкото си игрово време на „Сантяго Бернабеу“, където доста често остава на пейката за сметка на Карим Бензема и затова е готов отново да играе в Италия.
В Торино естествено той ще трябва да се справи с конкуренцията на Гонсало Игуаин, но явно счита, че шансовете му за изява в бившия му тим ще бъдат по-сериозни, отколкото в Реал.
Все пак римският вестник отбелязва, че подобна сделка ще може да се осъществи най-рано през лятото, тъй като Реал няма право да привлича играчи през януари и няма да рискува да се раздели с Мората без да му е намерил заместник.
Нападателят се върна на „Бернабеу“ за 30 милиона през лятото, когато испанците се възползваха от опцията да си го върнат. Той има 9 гола в 21 участия до момента и въпреки че е третият най-добър реализатор на отбора, явно е готов на промяна, за да играе повече.







Балабанов: Бащите на хаоса са Василев, Петков, Костадинов и Михайлов
"Ботев" (Вр) е 1/4-финалист за Купата след екшън с дузпи срещу "Добруджа"
Ботев Вр победи Добруджа след дузпи в мач за Купата
Опашката от ТИР-ове по магистрала “Марица” е над 20 км
Първият “Магазин за хората” отваря в Куклен утре
Костадинов: Няма да подкрепим ново правителство в този парламент
Нов радар за 230 000 евро всява ужас сред шофьорите
Смартфонът се оказва по-важен от двигателя
Сбогувахме се с тези коли през 2025
Плюсове и минуси на газовата уредба при дизеловите двигатели
Рая Доброслав е №1 на БК Спарта за 2025 година
Хенри Сехудо: Садулаев има всичко, за да стане шампион и в ММА
Борбата между Бо Никал и Йоел Ромеро се отлага
Крис Сайборг спечели титлата на PFL в категория перо за жени
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментар21:31 | 3 яну 2017 г.
17:09 | 3 яну 2017 г.
17:02 | 3 яну 2017 г.
15:59 | 3 яну 2017 г.
15:16 | 3 яну 2017 г.
14:27 | 3 яну 2017 г.
14:07 | 3 яну 2017 г.
14:03 | 3 яну 2017 г.
Напиши коментар