Защитникът на Реал Мадрид Марсело изигра много добър двубой срещу Гранада, като асистира за гола на Роналдо и бе един от най-добрите за Белите.
Така той ознаменува подобаващо десетата си годишнина в отбора, а тимът му изравни рекорда на Барса от 39 поредни мача без загуба във всички турнири. Бразилецът обаче запази спокойствие.
„Не мислим за рекордите, а единствено за следващия двубой. Треньорът знае, че е невъзможно да печелим непрекъснато, но ние искаме да побеждаваме. Работихме здраво по време на подготовката и нещата се получават добре сега“ коментира бразилецът.
„Играхме сериозно още от началото. Започнахме много добре и това много ни помогна, като направи нещата много трудни за противника. Най-важно бе да спечелим, но го направихме и с добра игра“ добави той.
„Мога само да се гордея, че съм част от Реал Мадрид толкова дълго време, а и да съм един от капитаните. Благодарен съм на всички, които продължават да ми вярват. Зная каква е отговорността да бъдеш част от този отбор и съм радостен, че съм тук“ каза още Марсело.







Централна емисия
Централна емисия
Кокинов: ВСС е развял белия флаг, управляващите имат смазващо мнозинство
Величков, ПП: Без политически лица и влияние във ВСС
Пътят към Пампорово пропада още, мост ли е решението?
Махнете тези 7 неща от спалнята си, носят негативна енергия
Renault иска 10 години без нови правила за достъпните коли
Honda показа два нови хибридни модела
Мотоциклет с V8 двигател от Ferrari беше продаден за 500 000 долара
Китай изгражда най-големия зимен полигон за електромобили
Злати Чуканова и Викторио Илиев на четвъртфинал в Сърбия
Андреа Нисева ще се бори за европейското злато в Самоков
Християн Георгиев с бронз от Европейското по таекуондо
Станка Златева поздрави Георги Мърков-младши след европейската титла в Самоков
Метформинът действа вероятно основно в червата
Имунизационна стратегия след първата година – надграждане и устойчивост на имунитета
Психология за родители: Първите дни у дома – адаптация на семейството
С какви процедури да подготвим тялото за лятото?
Коментари
Напиши коментар20:59 | 7 яну 2017 г.
20:15 | 7 яну 2017 г.
20:10 | 7 яну 2017 г.
19:38 | 7 яну 2017 г.
Напиши коментар