Треньорът на Реал Мадрид Зинедин Зидан остана доволен от жребия за 1/4-финалите на Шампионската лига, който противопостави "белия балет" на Байерн Мюнхен.
"Радваме се на жребия, защото ни очакват хубави дуели за феновете на двата отбора, а и за целия футбол като цяло", коментира Зизу.
"Байерн е много силен, много труден противник. Те играят много добре. Не се страхуваме от тях, но това важи и за тях. Шансовете са 50:50. Много е важно да вкараме гол в Мюнхен и да постигнем добър резултат преди реванша."
"Имах щастието да опозная Карло Анчелоти много добре и да работя с него като футболист и треньор. Ще бъде фантастично. Човек живее за такива моменти. Като футболист тези мачове ми харесваха най-много", добави французинът.








Финансов успех за 3 зодии на 25 юни 2026 г.
Йотова: Българската екзархия има бъдеще с общите ни усилия за родовата памет
Произведени в САЩ ракети "Ръждясал кинжал" поразиха руски завод
ООН: Израел продължава да извършва геноцид, като атакува деца в Газа
ВАС: Шефът на НДК Андрияна Татарова сключила договор със сина си
Как проблемите на Стармър, Макрон и Мерц влияят на политиката към Украйна
Банан на колела е най-спираната за проверка кола
Над милион км без сериозни повреди - този път с MINI Cooper
Audi A3 получи двойно по-голям пробег на ток
Акционери в Nissan искат Карлос Гон обратно начело
Джош Хокит: Ако бях казал това в NFL, вече нямаше да имам работа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Кетлен Виейра подписа с PFL
Голям шампион: Не отписвайте Конър Макгрегър срещу Холоуей
Аспекти на логопедичната рехабилитация при тумори на глава и шия
6 ползи от хапването на череши
Как безопасно да постигнем равномерен тен през лятото?
Какво да ядем при подуване на корема?
Коментари
Напиши коментар02:31 | 18 мар 2017 г.
18:43 | 17 мар 2017 г.
17:51 | 17 мар 2017 г.
16:43 | 17 мар 2017 г.
16:11 | 17 мар 2017 г.
Напиши коментар