Появилите се спекулации, че германския шампион Байерн Мюнхен има интерес в привличането на Кристиано Роналдо се оказаха пълна измислица.
Името на баварския гранд бе едно от многобройните замесени в слуховете появили се след информацията, че португалецът иска да напусне Реал Мадрид през настоящото лятото.
Както стана известно, Кристиано е останал изключително разочарован от започналото срещу него разследване в данъчна измама в размер на 14.7 млн. евро. Поради тази причина той е изявил желанието си пред ръководството на белите да напусне Мадрид възможно най-скоро.
Отборите на Пари Сен Жермен, Манчестър Юнайтед и Байерн Мюнхен незабавно бяха свързани от медии по цял свят като предполагаеми дестинации за капитана на Португалия. От германския първенец първи решиха да отрекат за какъвто и да е интерес в подобен трансфер.
„Слухове относно Байерн се въртят всекидневно в света чрез печатни медии, социалните мрежи и слухове. Дигиталните технологии позволяват на новините да се разпространяват със страхотна сила, но невинаги историите са верни“, се твърди в официално изявление публикувано в сайта на баварците.
Изпълнителният директор на клуба Карл-Хайнц Румениге също взе отношение по темата, като оприличи слуховете на „фантастика“.
„Свикнали сме да бъдем обект на постоянни трансферни спекулации по време на всеки трансферен прозорец“, коментира бившият германски национал.
„Обикновено не си позволяваме коментар по спекулациите, но бихме искали да направим нашата позиция относно Кристиано Роналдо пределно ясна. Този слух е напълно безпочвен и трябва да се причисли към света на фантастиката. Измислицата на деня!“ завърши Румениге.







Обедна емисия
България с три световни титли от Световното първенство на KWF
Румънците посрещат по-скъпа Коледа с по-скромни подаръци
Как евтините китайски дрехи заляха Европа
Рецепти за Коледа – Как да си направите вкусен празничен щолен
Японците са лидери по надеждност и при колите на старо
Грешка ли е да сменяте единствено амортисьорите
10 много яки функции на новия Mercedes GLB
Най-икономичните коли на старо
Лазар Тодев срещу бивш боец на UFC на Oktagon 83
Шефът на IBA.PRO иска Гасиев срещу Итаума
Фюри и Джошуа се договориха: Супербитка през пролетта на 2026 г.
Българската федерация по шотокан карате-до отличи най-добрите си състезатели за 2025
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментар15:39 | 19 юни 2017 г.
15:37 | 19 юни 2017 г.
15:37 | 19 юни 2017 г.
15:33 | 19 юни 2017 г.
Напиши коментар