Преодолял контузията си, капитанът на Реал Мадрид Серхио Рамос е готов да запише първите си минути на терена по време на подготовката.
Кралския клуб ще срещне Барселона отвъд Океана, но мачът остава на заден план заради бъдещето на Неймар при каталунците и евентуалното привличане на Килиан Мбапе от Реал. В типичния си стил бранителят гледа доста философски на евентуалното идване на френския младок.
„Да се говори за играчи от други отбори е загуба на време. Ясно е, че той е страхотен играч, но ние имаме отличен тим и резултатите се виждат. В крайна сметка обаче, във футбола всеки плаща колкото иска и колкото може. Аз не съм този, който взима тези решения, но който е бил привлечен тук е бил посрещат като добре дошъл“ коментира Рамос, който е доволен от предизвикателствата, които предстоят.
„Когато си постигнал успехи и си спечелил важни турнири винаги е хубаво, но това само те амбицира да го направиш отново и ние ще продължим да се стараем и да се борим. Сега ще срещнем Барса в момент, в който и двата отбора не са в оптималното си състояние, но един такъв мач винаги те амбицира, а и в крайна сметка всеки път е хубаво да срещнеш най-добрите“ добави един от символите на Кралския клуб.







Въздухът в София е в норма след пожара в Сърбия
4 зодии ги очаква голям късмет в любовта до края на август
Шофьор на камион е убил 52-годишния пешеходец на АМ "Хемус"?
Демерджиев за Иран: Взели сме изпреварващи мерки за много по-високо ниво на заплаха
МОН предлага единен инструментариум за проследяване на детското развитие
Руски ветроход отплава към Северна Корея за необичайна "мисия на добра воля"
Демерджиев за иранската заплаха към "Безмер": Взети са всички възможни мерки
Пробив за МРЗ: Синдикати и работодатели се разбраха за показателите
Радикална промяна за новия Hyundai Tucson – той е квадратен
Китайски гиганти пренасят спора си в Европа
Близо милион автомобила са изтеглени по странна причина
Brabus махна покрива на най-дивото си творение с V12
Крис Сайборг промени позицията си: PFL Tampa може и да не е последната ѝ ММА битка
На този ден: Майк Тайсън се завръща след четири години – и са му нужни само 89 секунди
Мартин Шишеков продължава битката за бронза на Световното в Братислава
„Некоронованият шампион“ на ONE поема към UFC
Съвременни методи в интервенционалната медицина ще бъдат представени в Русе
Военен лекар застава на поста заместник-министър на здравеопазването
„Александровска“ е първият център на Балканите с европейски сертификат за тераностика
Ниацинамидът нормализира отделянето на себум от кожата
Коментари
Напиши коментар12:42 | 30 юли 2017 г.
23:36 | 29 юли 2017 г.
Напиши коментар