Полузащитникът на Реал Мадрид Иско изрази задоволството си от победата над Манчестър Юнайтед, след като бе с основна роля за успеха.
Той игра много силно и отбеляза второто попадение за Белите, след отлично двойно подаване с Гарет Бейл и заслужено получи похвали за представянето си. Футболистът от Малага обаче остана скромен.
„Много съм доволен от мача, който изиграхме. Бяхме по-добри през цялото време и то срещу един много силен съперник. Разбира се имахме и някои трудни моменти, но в крайна сметка спечелихме и съм щастлив, тъй като имаме отличен отбор, в който играчите се разбираме прекрасно“ заяви халфът.
„Реал просто е най-добрият отбор в света и продължаваме да показваме това. Не сме загубили желанието си да печелим титли, а освен това разполагаме с впечатляващ отбор“ добави той.
„Спечелихме почти всички отличия, но винаги искаме още и на всяка тренировка работим, за да изпитаме подобни радостни чувства. Моите цели не се променят и аз продължавам да се стремя към още успехи, както с Реал, така и с националния отбор“ каза още Иско.








Дневен хороскоп за 4 юли: Малки стъпки към големи резултати
Времето днес: Облаци, дъжд и захлаждане в части от страната
Слънчево и горещо, възможни са превалявания
Влогър изкупи 200 изоставени коли наведнъж
Tesla с 25% ръст на продажбите най-вече заради Европа
Деца превърнаха Ferrari за 530 000 долара в пързалка
10 много бързи SUV на цена до 15 000 евро
Джордан Бъроуз дебютира в RAF срещу Шон Брейди
Уилям Скъл се завърна на победния път с успех в Германия
Усик преговаря със Zuffa Boxing за прощален мач срещу Дионтей Уайлдър
Лиъм Паро преговаря за шампионски мач срещу Мани Пакиао
Нискокалоричната диета може да помогне при заболявания на венците
Инфекциозни гастроентерити в детска възраст през лятото
Заболявания, които се подобряват от топлото време
Клинавче — народен лек за кръвно налягане и черен дроб
Коментари
Напиши коментар19:04 | 9 авг 2017 г.
15:26 | 9 авг 2017 г.
14:04 | 9 авг 2017 г.
12:16 | 9 авг 2017 г.
Напиши коментар