Наставникът на Реал Мадрид Зинедин Зидан беше много доволен след мача срещу Пари Сен Жермен, спечелен с 2:1. Кралският клуб елиминира французите с общ резултат 5:2 и продължава защитата на трофея в Шампионската лига.
“Стартирахме много добре, бяхме напълно съсредоточени. Мисля, че победата ни е заслужена. Длъжен съм да поздравя играчите, защото мачът не беше никак лесен. Атмосферата на стадиона беше фантастична. Трудно е да избереш титулярен състав, когато разполагаш с толкова много добри футболисти. Смените се оказаха сполучливи и се радвам, че продължаваме на 1/4-финалите”, коментира Зизу.
“Гарет Бейл? Той със сигурност иска да играе повече, но имаме много офанзивни играчи. Вие ме питате само за един футболист, но всички са важни. Гарет е ключова фигура за нас и ще продължи да е такъв”, отговори Зидан на въпрос защо уелсецът беше резерва.








Евертон Бала спаси "Левски" от загуба срещу "Ботев" (Враца)
Николай Василев към властта: Изхвърлете този бюджет!
Цветан Цветанов: Случаят "Баба Алино" е станал със съгласието на тогавашния премиер
Пламен Донев: Нужно е по-съществено увеличение на местния данък
Бала спаси Левски от загуба срещу Ботев Враца в 93-ата минута
Трети ден полицията в София издирва 17-годишно момиче
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Рико Верховен поиска реванш с Усик: Време е за последния танц
Еди Хърн: Започва нова ера в тежка категория
Световната купа „Варна“ 2026 събира 437 млади каратеки от 25 държави на 7 юли
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар07:57 | 7 мар 2018 г.
Напиши коментар