Треньорът Зинедин Зидан иска да продължи работата си и през следващия сезон в Реал Мадрид. Бъдещето на специалиста в испанския гранд е неясно заради колебливия сезон на "белите", които спечелиха Шампионската лига през 2016 и 2017 година под ръководството на французина.
"Ако зависеше само от мен, щях да продължа. Идеята и желанието ми са да бъда тук и догодина. Казвал съм го множество пъти. На всички е ясно, че нещата зависят от резултатите. Това е клуб с много и различни изисквания. Знаем как функционира всичко. Правя това, което ми харесва. Наслаждавам се и искам да продължа. Работя със страст и футболът ми харесва изключително много. Искам да продължа в Мадрид възможно най-дълго", коментира Зидан по време на пресконференция.
В събота Реал Мадрид гостува на Лас Палмас в среща от Примера дивисион. Столичани са на трето място в класирането и изостават на 15 точки след лидера и почти сигурен шампион Барселона.
През следващата седмица се подновяват двубоите от Шампионската лига, където на четвъртфиналите "белите" ще се изправят срещу италианския шампион Ювентус.







Геополитическа нестабилност: Украйна, Иран, САЩ и пренареждането на международния ред
Григор Димитров отпадна още на старта в Бордо след загуба от американец
Високи цени, боклук и шум плашат туристите в Атина
Военен загина след удар в дърво край Карлово
5-месечната дъщеря на Пийт Дейвидсън говори по цял ден
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Георги Мърков-младши е европейски шампион!
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар00:18 | 1 апр 2018 г.
13:16 | 31 мар 2018 г.
04:14 | 31 мар 2018 г.
03:39 | 31 мар 2018 г.
22:51 | 30 мар 2018 г.
20:55 | 30 мар 2018 г.
20:30 | 30 мар 2018 г.
Напиши коментар