Лас Палмас - Реал Мадрид, двубой от 30-ия кръг на испанската Ла Лига, стадион "Естадио де Гран Канария", начало - 17:30 часа българско време.
Групата на Реал Мадрид: Навас, Касия, Лука, Вайехо, Варан, Начо, Тео, Аршаф, Техеро, Модрич, Каземиро, М. Йоренте, Асенсио, Ковачич, Оскар, Бензема, Бейл, Васкес, Майорал
Прогноза на Gol.bg:
Реал Мадрид е на третото място и се приближи на 4 точки от второто, на което е Атлетико Мадрид. Наскоро "белия балет" регистрира неочаквана загуба с 0:1 при визитата си на Еспаньол, но след това спечели всичките си следващи 4 мача.
Гостите по всяка вероятност ще бъдат в схема 4-3-1-2 по предварителни очаквания. Гарет Бейл и Карим Бензема ще водят нападението на отбора от Мадрид, а Иско ще действа зад тях.
Кристиано Роналдо, както и Марсело се очаква да получат почивка, след като взеха участие в приятелските двубои на своите държави през седмицата и да бъдат съхранени за двубоя с Ювентус на 3 април.
Реал Мадрид вкара поне по 2 гола в последните 7 мача срещу Лас Палмас във всички надпревари. "Белия балет" няма загуба в 21 от последните си 23 гостувания.
Лас Палмас пък няма успех в последните 3 домакинства, но пък прие отбори като Севиля, Барселона и Виляреал. Сега програмата продължава да е тежка. Домакините са на 18-ото място, но и на цели 6 точки от спасителния бряг.
Домакините не са във форма и нямат победа в последните седем кръга. Въпреки това, при едно от последните си домакинства, завършиха наравно 1:1 с Барселона.
Прогноза: Лас Палмас - Реал Мадрид 1:2








Първи протест срещу кабинета "Радев": "Оставка" (СНИМКИ)
"Тук не е Москва": Стотици граждани искат оставката на кабинета "Радев"
Пламен Донев: Данъчните оценки трябва да се доближат до пазарните цени
Протест в София против кабинета "Радев": "Оставка“, "Тук не е Москва" СНИМКИ
Абровски: 170 млн. евро компенсации ще получат земеделците заради войната в Иран
БАБХ спря близо 5 тона храни при проверки в страната
Велев: Държавата дава заплати независимо от качеството и количеството на труда
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Рико Верховен поиска реванш с Усик: Време е за последния танц
Еди Хърн: Започва нова ера в тежка категория
Световната купа „Варна“ 2026 събира 437 млади каратеки от 25 държави на 7 юли
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар