Новият треньор на Реал Мадрид Юлен Лопетеги обяви, че разполага със страхотен състав, след като изведе Белите за първа тренировка преди новия сезон.
Макар и без доста национали, но с играчи като Карим Бензема, Гарет Бейл и новото попълнение Винисиус, столичани започнаха живота след Кристиано Роналдо, който напусна Белите след 9 години в отбора.
„Трудно е да не харесаш Реал Мадрид. Тук всичко ми допада. Съставът е прекрасен и ние имаме отличен тим независимо от проблемите и от някои неща, които мога да се случат в следващите седмици“ заяви Лопетеги.
„Ясно е, че можем да се подобрим, като лично аз винаги се стремя към това и се опитвам да го предам на моите отбори и футболисти. Нуждаем се от отдаденост, страст и здрава работа, за да работим за постигането на голямата цел“ добави той.
„Винаги съм чувствал Реал като свой дом. Тук израстнах и се формирах като човека, който съм в момента. Да се завърна като треньор е фантастично, отговорно и вълнуващо. Идвам в най-големия клуб в света, който е и един от най-взискателните. Убеден съм обаче, че отговарям на изискванията и започваме усърдна работа за първата титла, която можем да спечелим на 15 август – суперкупата на УЕФА срещу Атлетико Мадрид“ каза още Лопетеги.







Стоян Колев отива на съд за агресивно шофиране и употреба на кокаин
Заетостта на жените в България е по-висока от средното равнище в ЕС
Германия разреши на разузнаването превантивни кибератаки срещу Русия
Пуснаха на свобода двамата младежи, били непалци в Пловдив
Адекватната реакция спаси животи в "ЕМКО"
Костадинов: Кога Радев ще възстанови незаконно демонтирания Паметник на Съветската армия?
Пожарът край Камен връх задейства BG-ALERT
Jaguar показа интериора на електрическия Type 01
Nissan създаде оръжие срещу аквапланинга
BMW вече рециклира над 50% от старите автомобили
Продажбите на коли на ток растат, но Tesla e сама срещу китайците
Джамахал Хил иска Джош Хокит при дебюта си в тежка категория
Дакота Дичева претърпя операции и на двете си ръце
Пет категории с преборвания за Балканиадата в Копривница
Ислам Махачев и Иън Мачадо Гари се срещнаха лице в лице преди UFC 330
Белтък пази способността на мускулите да се възстановяват
Талията насочва за наличието на сърдечносъдов риск повече от ИТМ
Молекулярен механизъм може да стои в основата на прееклампсията
Колко пъти и кога е най-добре да се храним през летните горещини?
Коментари
Напиши коментар12:43 | 17 юли 2018 г.
Напиши коментар