Бившият играч на Реал Мадрид Чаби Алонсо се завръща в клуба. 36-годишният испанец ще бъде треньор на един от юношеските отбори на "кралете".
Алонсо ще застане начело на "Инфантил А", което означава, че ще работи с 14-годишните таланти на Реал.
Така той става поредният футболист носил фланелката на "белите", който се впуска в треньорската професия.
Към момента в школата на клуба работят Сантиаго Солари, Алваро Бенито и Раул Гонсалес Бланко, припомня "24 часа".








"Скоростта е най-големият наркотик": Наказанията трябва да са бързи и неизбежни
В "България сутрин" на 23 юни от 9:30 часа: Идва ли краят на евтините стоки от Китай?
СГП обвини китайски гражданин в опит за шпионаж в полза на чужда държава
Консултант по проект на ЕС отива на съд за измама за 100 000 евро
Как ще се отрази на пазара на имоти въвеждането на прогресивен данък?
Ивелин Михайлов обяви края на “Исторически парк”
Китай поставя противопожарен бутон в електромобилите си
Новият V8 на Toyota идва, за да промени играта
Пазарът на автомобили на ток попадна в парадокс
Малките сервизи в Европа се вдигат на бунт срещу производителите
Исторически успех за родното таекуондо в Сараево
Бронз за България на Austrian Open Poomsae G-1
Над 230 млади таланти стартираха на турнир по джудо в Димитровград
Джош Хокит разпали нов скандал след победата си на UFC Freedom 250
Кои са признаците за недостиг на витамин Д?
Защо все повече мъже започват да губят косата си преди 35-годишна възраст?
Серотонинов синдром – как се разпознава и овладява опасната лекарствена реакция?
Нова молекула дава революционна надежда в борбата срещу Алцхаймер
Коментари
Напиши коментар23:48 | 29 авг 2018 г.
22:47 | 29 авг 2018 г.
Напиши коментар