Играчите на Реал Мадрид ще се борят до последно за треньора Юлен Лопетеги, обяви защитникът Начо Фернандес. Белите изживяват труден период след серия лоши резултати, които носят сериозно напрежение върху наставника и вече се говори да неговото уволнение. Начо обаче е категоричен, че ситуацията може да се оправи.
„Ние футболистите, ще се борим до смърт за треньора. Спокойни сме. Били сме и в по-лоши ситуации и винаги сме успявали да преодолеем проблемите. Не мога да гарантирам, че в края на сезона ще спечелим всичко, но Реал Мадрид винаги е показвал, че с треньора и играчите, които има, се бори за всичко. Така ще бъде и сега“ заяви Начо, който смята, че коментарите за криза са малко преувеличени.
„Все пак сме на 2 точки от лидера в класирането и продължаваме участието си във всички турнири. В света на футбола обаче, а още повече в Реал, нещата се преувеличават многократно. Винаги след равенство или загуба на отбора, се говори за криза. След поредица лоши резултати пък е дошъл краят на света“.
„Сега просто сме в момент, в който нещо не се получава добре за нас, докато противниците успяват да използват своите ситуации. Почивката през тези 2 седмици обаче, ще ни помогне да се вдигнем и бързо да променим тенденцията. Вярно е, че в предишните сезони Кристиано вкарваше много голове, но това вече е минало и ние просто трябва да гледаме напред“ добави бранителят.







Абровски: Няма сключен договор за защита от градушки със самолетен способ
Откриха над килограм фентанил в имот на 52-годишна жена
Мирчев за Борисов и Пеевски: Трябваше една година, за да бъде махната тази охрана
Новият албум на Любо Киров "Футурофония" представя 10 музикални истории ВИДЕО
ПБ за свалената охрана: Решението е взето от специализирана комисия
Mercedes започна да продава дилърства в Германия
Обновеният бестселър на Jeep получи нов двигател
20 млн евро на километър – това ще бъде най-скъпият път в света
Тези модели ни напускат през 2026
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Шон Стрикланд се завърна като шампион в Xtreme Couture след триумфа на UFC 328
Айсам Чадид „SENSHI Grand Prix ми напомня за великите времена на K-1 World MAX“
Фабио Уордли потвърди: Продължава напред след тежката загуба от Дюбоа
Ултразвукът вече ще се използва и за унищожаване на вируси
Безплатни кардиологични прегледи в ИСУЛ по повод Световния ден за борба с хипертонията
Кои храни могат да заместят хляба?
Как да се грижим за чувствителният тип кожа?
Коментари
Напиши коментар16:33 | 10 окт 2018 г.
15:25 | 10 окт 2018 г.
13:56 | 10 окт 2018 г.
13:43 | 10 окт 2018 г.
13:06 | 10 окт 2018 г.
12:19 | 10 окт 2018 г.
12:10 | 10 окт 2018 г.
10:47 | 10 окт 2018 г.
10:40 | 10 окт 2018 г.
Напиши коментар