Реал Мадрид обмисля да си върне още един футболист от школата по примера на Мариано Диас, съобщава вестник „АС“.
Този път става въпрос за защитника Марио Ермосо, който прави много силна кампания за Еспаньол, като помогна на тима да заеме позиция в челото на класирането, а освен това вкара и два гола.
23-годишният централен бранител бе продаден на синьо-белите през лятото на 2017-а едва за 400 000 евро, като клаузата за предварителното разтрогване на договора му е 40 милиона.
Реал обаче си запази правото да го откупи за 15 милиона, като сумата ще бъде наполовина – 7,5 милиона, тъй като според споразумението Еспаньол ще запази 50% от правата на играча.
Мадридското издание отбелязва, че на „Бернабеу“ следят внимателно изявите на свои бивши кадри, които ако покажат потенциал в други тимове, могат да получат нова възможност да се наложат в Кралския клуб.








Пожар гори в близост до къщи на популярен гръцки остров
Докато стопаните спят: Бракониери разстреляха и откраднаха животни от частен мини зоопарк край Казанлък
Мавродиев е обвиняем за длъжностно присвояване и е задържан
Поклонението пред сина на Лечева: Политици, бизнесмени и спортният елит изпратиха Мартин Велев (СНИМКИ)
Шишков: Северозападът беше подложен на геноцид, започваме да поправяме щетите
Москва: Не може да има гаранции за сигурност за Украйна без Русия
Издирват 68-годишния Крум Ефремов от село Долна Рибница
Стоян Мавродиев е привлечен като обвиняем за длъжностно присвояване
Suzuki се завръща с "евтина" малка кола за Европа
Първа китайска провинция забранява продажбите на коли с ДВГ
Протичане на шибедаха: Как да го избегнем
Най-луксозните френски коли
Кранево пак приема летния лагер на Българска федерация по Таекуон-До ITF
Седем наши състезатели стартират на рейгинговия турнир в Унгария
Спортен лекар: Скъсана кръстна връзка може да извади Конър Макгрегър за до 12 месеца
Макс Холоуей иска битка с Махачев
Могат ли жегите да влошат ерекцията?
Великобритания започва клинични изпитвания на ваксина срещу ебола
Изкуствен интелект прогнозира риска от хипогликемия при болничен престой
Защо да ядем повече пъпеш?
Коментари
Напиши коментар12:55 | 11 окт 2018 г.
Напиши коментар