Жозе Моуриньо е готов още сега да се върне в европейския клубен шампион Реал Мадрид при две условия, съобщава Mundo Deportivo.
Първото е през зимния трансферен прозорец да бъде привлечен качествен халф, а през лятото нападател от топ класа, който да запълни оставената от Кристиано Роналдо празнина. Изданието допълва, че Специалния вече е провел разговори с президента на "кралския клуб" и не е изключено скоро да бъде представен на "Санято Бернабеу".
Моуриньо беше начело на Реал между 2010 и 2013 г., но напусна година преди края на договора си. Причината беше изострени отношения с част от тарторите на "белите", сред които и Серхио Рамос. Предполага се, че двамата са заровили томахавките и са готови отново да работят заедно.
В момента начело на мадридчани е Сантяго Солари, но аржентинецът едва ли ще се задържи дълго време на поста. Реал започна 2019 година кошмарно – 2:2 с Виляреал и 0:2 от Реал Сосиедад и се смъкна на 5-то място в класирането на Ла Лига.







Рецепта за шоколадова торта с лешници без печене
Брад Пит е виждал в самоубийството изход от болката
ЦСКА 1948 отпадна от Европа след драма с "Панатинайкос"
Парфюмите с аромат на кола са хитът на това лято
Най-добрите етерични масла за борба с хлебарките
Кои домати за какви ястия са подходящи?
Мираж в Google Maps: Как две изоставени Ferrari-та се оказаха пълна измама
Нов вид кражби: 70 коли на Volkswagen останаха без емблеми
Gemballa превърна Porsche 911 в чудовище
Жена блъсна самолет с... Fiat Panda
България с осем боксьори на Европейското първенство в Лозница
Силно представяне на българските таекуондисти в Сърбия
Ивайло Гоцев разкри 4 възможни съперници за Мурат Гасиев
От екипа на Усик отговориха на критиките преди битката Джошуа – Фюри
Как децата говорят за стреса показва потенциален риск за психичното здраве
Планетарната диета влияе благоприятно върху мозъчното здраве и задържа младостта
Псилоцибинът води до ремисия при 40% от пациентите с резистентна депресия
Чаша 100% плодов сок или смути гони депресията
Коментари
Напиши коментар13:04 | 8 яну 2019 г.
13:02 | 8 яну 2019 г.
Напиши коментар