Полузащитникът на Реал Мадрид Тони Кроос обмисля да напусне отбора след края на сезона, съобщава вестник „АС“.
Германецът завършва петия си сезон на „Бернабеу“, като според изданието е преценил, че е дошло време за промяна още повече, че при него също се вижда значим спад в представянето и според мнозина това е най-слабата му кампания в испанската столица.
Вижте кои са трансферните цели на Реал Мадрид
Той има договор с клуба до лятото на 2022-а, но от евентуалната му продажба Реал ще получи доста добра сума, която ще може да вложи в друг играч, след като се счита, че промените през лятото при Белите, ще бъдат значими.
Столичани платиха за Кроос около 25 милиона евро преди 5 години и той помогна на отбора да спечели 12 трофея до момента. Счита се, че цената му сега е между 60 и 80 милиона, а освен това при евентуална раздяла Реал ще освободи и сериозна сума от оставащата му заплата, което също не е за пренебрегване.







Обедна емисия
Тръмп празнува докато милиони американци гладуват
Президентът на Ливан пристигна на посещение у нас
Байдън: Америка преживява много мрачен момент
Асен Василев: Увеличените разходи в бюджета са по абсолютно скандални пера
Toyota ще плаща на шофьорите за данни от колите им
Какви проблеми крие BMW с двигател N20?
Как работи системата за дренаж на вратите
Малки размери, голямо предизвикателство – какъв градски EV да изберете?
UFC Vegas 111: Бонфим, Дънкан, Хокит и Рийс взеха бонусите от по $50 000
Майкъл Пейдж: Леон Едуардс ще победи Карлос Пратес, има по-добра борба
Хамзат Чимаев коментира Махачев – Мадалена
Ислам Махачев: „Не искам да се оттегля от ММА без втора титла в UFC – сега съм в разцвета на силите си“
Епидемия от самота и отсъствие на принадлежност мъчи съвременния човек
Приемът на мелатонин се свърза с повишен риск от сърдечна недостатъчност
Доц. д-р Красимира Христова с международно признание на световния форум по хипертония в Китай
Мобилни екипи на Националния център за психосоматика осигуряват психологична грижа за пациенти с тежки заболявания в София
Коментари
Напиши коментар02:32 | 13 апр 2019 г.
02:32 | 13 апр 2019 г.
16:14 | 12 апр 2019 г.
15:19 | 12 апр 2019 г.
14:58 | 12 апр 2019 г.
13:51 | 12 апр 2019 г.
12:46 | 12 апр 2019 г.
11:08 | 12 апр 2019 г.
Напиши коментар