Наставникът на Реал Мадрид Зинедин Зидан е на мнение, че равенството 1:1 срещу Атлетико Мадрид е справедливо.
"Нямам намерение да коментирам съдията, защото неговата работа е трудна. Решението да не ни даде дузпа е негова отговорност. Футболистите ми казаха, че има ръка. Арбитърът я видя и реши да не свири нищо", сподели Зизу.
"Те ни надиграха през първата част, но след почивката ние си заслужихме равенството. С тази точка още сме живи и продължаваме да се борим. Това е целта. Има много мачове до края и ние ще се борим до последно."
"Нещата винаги могат да се променят. Ние правим всичко добре, можем да се подобрим още повече. Най-важното е, че се събудихме през второто полувреме", завърши французинът.








Тежко остава състоянието на жената, пострадала при катастрофата на АМ "Тракия"
По-скъпи винетки от 1 август: Годишната поскъпва от 49,60 на 64,50 евро
Черешарите готвят протести, изкупуват плодовете на смешни цени
30% скок на винетките от 1 август: Годишната поскъпва от 49,60 евро на 64,50 евро
Петролът продължава да поевтинява, американският сорт падна под 70 долара
Най-добрите употребявани коли за по-малко от средна заплата
Тази функция охлажда интериора и в най-големите жеги
Най-ексцентричната Honda се завръща
Шест проблема при Volkswagen Passat CC на старо
Оливър Лангуа-Рос: Никой на SENSHI 32 Grand Prix не може да издържи на моите ритници
Появи се видео от ареста на Дъстин Порие на летището в Атланта
Джош Хокит отново предизвика Сирил Ган със скандално послание
Иън Мачадо Гари подписа с агенцията на Еди Хърн
Защо при ин витро понякога се получават малко яйцеклетки въпреки нормален яйчников резерв?
Комитетът за оценка на риска и лекарствена безопасност към ЕМА разгледа валпроат, ваксината срещу чикунгуня и лекарство за редки васкулити
Какви са възможните терапии при витилиго?
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Коментари
Напиши коментар21:18 | 24 апр 2024 г.
20:29 | 8 мар 2021 г.
20:28 | 8 мар 2021 г.
10:43 | 8 мар 2021 г.
Напиши коментар