Футболисти на Реал Мадрид са купонясвали до зори в Берлин след победата с 3:2 над Унион в последния мач от груповата фаза на Шампионската лига. Асовете на „кралете“ са били в нашумелия „Кити Чен Бар“.
„Някои от звездите на Реал Мадрид празнуваха през нощта на вторник срещу сряда в бар в Берлин и според свидетели последните професионалисти са си тръгнали от заведението в 6 часа сутринта. В 2:30 сутринта пред заведението спряха няколко минибуса. Футболистите прикриха лицата си по краткия път до бара“, съобщава „Билд“.
Въпросният клуб е предпочитан от футболисти, като играчите на Байерн Мюнхен празнуваха там шампионската си титла през 2014. Играчите на Реал са се прибрали в Испания в сряда, като са имали почивен ден.
В неделя испанският гранд приема Виляреал в мач от 17-ия кръг на Ла Лига.








Късна емисия
Забраниха движението в район на Халкидики заради риск от пожари
Мащабна полицейска операция се провежда на територията на община Несебър, има задържани
Защо САЩ жертват ключови способности на самолетоносачите си?
Ливан, Израел и САЩ подписаха рамково споразумение във Вашингтон
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената на Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
Усик изненадващо оваканти трите шампионски пояса
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар18:18 | 14 дек 2023 г.
Напиши коментар