Нападателят на Реал Мадрид Родриго коментира съобщението на съотборника си Лука Модрич за напускане на мадридския клуб. На 22 май 39-годишният халф обяви, че си тръгва от „Сантяго Бернабеу“ в края на сезона. Хърватинът ще напусне след Световното клубно първенство, което ще се проведе от 15 юни до 13 юли в САЩ.
„Татко, днес беше много тъжен ден за мен и всички мадридчани, когато научихме, че скоро вече няма да си на терена. Трудно е да се опише с думи всичко, което означаваше за мен, откакто дойдох в този клуб.
Учих се от теб на терена и извън него. Твоята класа, лидерство и решителност винаги ще останат с мен.
Благодаря ти за всяко подаване, съвет и помощ. Това беше мечта, която споделях с теб през всичките тези години. Желая ти страхотен нов етап, легендо! Обичам те“, написа Родриго в социалните мрежи.
Модрич се присъедини към Реал Мадрид от Тотнъм през 2012 година. С отбора той спечели шест пъти Шампионската лига, четири пъти стана шампион на Испания, пет пъти спечели Световното клубно първенство, както и Суперкупата на УЕФА и Суперкупата на Испания, и два пъти спечели Купата на Краля.
Хърватинът изигра 590 мача за Реал Мадрид във всички състезания, отбеляза 43 гола и направи 95 асистенции.








Дневен хороскоп: Спокойствие за едни, предизвикателства за други
От юли: Ваксината срещу варицела става задължителна
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената на Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
Боб Аръм атакува Дейна Уайт: Той е рак за бокса
Израел Адесаня не мисли за отказване: Това не е краят на историята ми
Том Аспинал поднови тренировки, преговаря с UFC за реванш със Сирил Ган
Силва е убеден: Аз съм следващият за титлата в категория перо
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар