Наставникът на Реал Мадрид Чаби Алонсо коментира успеха с 2:1 над Алавес в 16-ия кръг на футболното първенство на Испания.
„Ние се фокусираме върху играта си и се подготвяме за мачовете на всеки три дни. Тази победа е особено ценна, като се има предвид големият брой отсъстващи играчи. Работим като един екип. Важно е да продължим напред, защото успехът не е достатъчен. Предстои ни дълъг сезон и трябва да поддържаме това ниво. Отборът работи много добре. Единството е основата на всичко и само постоянната сплотеност ще ни позволи да напреднем“, цитира думите на Алонсо вестник "Марка".
Мадридчани прекъснаха серия от две поредни загуби - в Ла Лига и в Шампионската лига. "Белите" имат 36 точки актив и са втори в класирането на шампионата.
„Виктор Валдепеняс дебютира и го поздравявам не само за дебюта, но и за мача, който изигра. Той се бореше и беше много постоянен. Дебютът с Реал Мадрид винаги е специален ден. Всички сме заедно в това. Един мач не е достатъчен. Преди почивката имаме двубой за Купата в сряда, а след това последния домакински мач срещу Севиля. Има дълъг път и това беше важен момент, но трябва да надградим добрите неща, които направихме днес“, каза още Алонсо.








Какво да не правим на църковния празник на 27 юни
Практични съвети за драстично намаляване на градския разход
Рецепта за италианския кекс чамбела с праскови
Музика се носи в село Маноле денем и нощем: "Полицаите си затварят очите"
Как Сирски води войната: Между военните успехи и критиките за големи загуби
Майката на Бени Бланко го накарала да се омъжи за Селена Гомес
Пенелопе Крус и Оливия Уайлд блестят с впечатляващи визии на червения килим
Кристиано Роналдо разкри трогателния начин, по който винаги носи децата си със себе си
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената на Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
Боб Аръм атакува Дейна Уайт: Той е рак за бокса
Израел Адесаня не мисли за отказване: Това не е краят на историята ми
Том Аспинал поднови тренировки, преговаря с UFC за реванш със Сирил Ган
Силва е убеден: Аз съм следващият за титлата в категория перо
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар