Нападателят на Барселона и на бразилския национален отбор по футбол Неймар не скри желанието си да спечели световната титла с победа над Аржентина и Лео Меси на финала.
"Както аз, така и Лионел Меси ще се опитаме да играем най-добрия си футбол. След мача ще се поздравим, това е сигурно. Останалото не се знае", каза Неймар, цитиран от вестник "Таймс ъф Индия".
"С Меси имахме разговори относно световното първенство в съблекалнята на Барселона и аз винаги съм му казвал, че ако се срещнем на финала на световното, ще победим."
"Но и той твърди, че ще излезе като победител. Наистина е страхотно да познаваш такъв талант и да си близък с него. Аз съм голям щастливец."
"В наши дни няма неизвестни около съперниците. Те ни познават, ние ги познаваме. Не можеш да избираш противниците си. Срещу всеки трябва да даваш максимума от себе си. Само тогава можеш да си най-добрият."
"Испания е действащият световен шампион, който спечели и две европейски титли. Но ние сме готови да изпълним мечтата си. Ако се изправим срещу тях, трябва да започнем добре, както в турнира за купата на Конфедерациите", допълни Неймар.








Рецепта от тефтера на баба: Таратор
Деца караха е-тротинетки в училищен двор, глобиха родителите
Влогър изкупи 200 изоставени коли наведнъж
Tesla с 25% ръст на продажбите най-вече заради Европа
Деца превърнаха Ferrari за 530 000 долара в пързалка
10 много бързи SUV на цена до 15 000 евро
Джордан Бъроуз дебютира в RAF срещу Шон Брейди
Уилям Скъл се завърна на победния път с успех в Германия
Усик преговаря със Zuffa Boxing за прощален мач срещу Дионтей Уайлдър
Лиъм Паро преговаря за шампионски мач срещу Мани Пакиао
Нискокалоричната диета може да помогне при заболявания на венците
Инфекциозни гастроентерити в детска възраст през лятото
Заболявания, които се подобряват от топлото време
Клинавче — народен лек за кръвно налягане и черен дроб
Коментари
Напиши коментар13:55 | 23 май 2014 г.
13:07 | 23 май 2014 г.
13:05 | 23 май 2014 г.
12:57 | 23 май 2014 г.
12:53 | 23 май 2014 г.
11:44 | 23 май 2014 г.
11:06 | 23 май 2014 г.
Напиши коментар