Треньорът на Барселона Луис Енрике похвали своите момчета след сладката победа с 3:2 над Атлетико насред Мадрид, дошла въпреки тежкия за игра терен.
Още по темата
"Всичко, свързано с моя отбор снощи ми хареса. Особено начинът, по който момчетата се вдигнаха от една странна ситуация в началото на мача, когато ни вкараха в първата минута", сподели Енрике.
"Атлетико е изумителен отбор, който върши страхотна работа, печелейки титли по невероятен начин. Второто полувреме ми хареса, в него ние имахме контрол върху мача. Притежавахме топката повече, защото те останаха с човек по-малко."
"Теренът беше в много лошо състояние и топката скачаше като заек. Не зная дали това се дължи на времето, но ние все пак се адаптирахме към условията и аз съм много доволен от нашето представяне."
"Доволен съм от целия отбор. Въпреки всички трудности, които срещнахме за игра тук, ние успяхме да намерим свободните пространства. Много съм доволен от представянето ни срещу един топ-съперник."
"През сезона има добри и лоши моменти. Този снощи е сред добрите. Ние сме уверени и постигаме желаните от нас резултати. А добрите резултати увеличават увереността ни."
"Неймар е смел играч и той дава много на отбора. Вкарва голове, дриблира... Никой няма да го промени, но ние и не искаме да го променяме. Искаме да си остане смел. Но мачът започна да става грозен и ние счетохме, че ще бъде по-добре да го извадим от игра", добави Енрике.







Камион блъсна 8-годишно дете с колело в село Душанци
Шишков: Строителството в Пампорово е пълен технически хаос
Пепи Еврото с глоба за документна измама, прокуратурата поиска 14 години затвор
ЕК с тежък анализ за икономиката на България: Ускорена инфлация и дефицит над 4%
Нидерландска мощ на Томас Бриджуотър срещу белгийския нокаутьор Асдрен Гаши
11 преписвачи с "бръмбар" в ухото бяха заловени на матурата по БЕЛ в Хасково
Промените в НС предизвикаха тревога за прозрачността и контрола върху властта
Toyota не може да реши проблема с V6 двигателите си
Най-бързият сериен пикап в света вдига 100 км/ч за 3,4 секунди
Ръчните скорости изчезват от пазара по-бързо от дизелите
Китайските коли са кошмар за японците в Европа
Крис Уайдман: Макгрегър е огромен аутсайдер срещу Макс Холоуей
Аспинал прогнозира победителя в битката Ган – Перейра
Жервонта може да се окаже „твърде рискован“ избор за Ломаченко
Нейт Диас е получил 20 шева след загубата от Майк Пери
Отравяне с аманитин – защо някои гъби увреждат черния дроб със закъснение?
Почти 50% от българите посещават лекар само ако имат здравословен проблем, показва проучване на ББА
Какво е по-добре да използаме за подслаждане захар, фурми или захар от фурми?
Още 200 бебета проплакаха през изминалата година благодарение на Фондация „Майки за донорството“
Коментари
Напиши коментар09:46 | 29 яну 2015 г.
09:42 | 29 яну 2015 г.
Напиши коментар