Треньорът на Барселона Луис Енрике смята, че неговият отбор е напипал възможно най-добрата форма точно преди една от най-важните седмици през сезона.
Още по темата
В сряда "блаугранас" приемат Манчестър Сити в 1/8-финален мач-реванш на Шампионската лига (след победа с 2:1 в първия двубой), а в неделя посрещат Реал Мадрид.
"Очаква ни една хубава седмица с два големи мача пред нашите фенове, но не бих казал, че това е най-важната седмица от кампанията", заяви Енрике.
"Ние ще бъдем лидер в класирането преди Ел Класико, навлизайки в перфектна форма. Но първо трябва да се фокусираме върху елиминационния мач в ШЛ срещу Сити. После ще видим какво ще се случи през уикенда. Трябва да си ефективен и доминиращ във всеки двубой. Ейбар не ни направи мача лесен, затова е важно в такива срещи да бъдеш ефективен."
"Ейбар не изглежда на отбор, който е загубил седем мача подред. Те играха добър футбол и според мен няма да имат проблеми да останат в елита. На моменти сякаш прибързвахме с решенията, но като цяло играхме добре и подходихме доста сериозно към срещата. Така както трябва да бъде."
"Сержи Роберто изигра страхотен мач, особено след малкото изяви този сезон. Той не загуби топка и притежава всички качества, които трябва да има - качество, добър дрибъл, добър е във въздуха и помага в защита."
"Жалко е, че не мога да го пускам по-често, но когато имам нужда от него, той винаги се представя на ниво. Роберто може да се превърне в основен футболист на Барса", допълни специалистът.







Шум, бетон и жеги: Как животните се променят, за да оцелеят сред хората?
Късна емисия
За наказание: Пратиха в “месомелачката” руски войник облечен в рокля (ВИДЕО 16+)
Китай тества Z-10 за опасни мисии: щурмовите хеликоптери тренират полети под радара
Как войните между Иран и Украйна се превърнаха в един енергиен шок
Меган Маркъл по бански в басейна за ЧРД
Германци доработиха Ferrari 12Cilindri Spider
Дори малко мръсотия върху джанта води до загуба на контрол
Защо старт-стоп бутонът изчезва от новите коли
Графити по цял свят разкриха Smart #2 преди премиерата му
Grappling Grand Prix 88 събира елита на българския граплинг през октомври
Питър Фюри защити Антъни Джошуа: Проблемът не е в брадичката, а в психиката
Националите по бокс с ключов лагер преди Европейското първенство
Рико Верхувен иска реванш с Олександър Усик: Имаме недовършена работа
Можем ли да живеем до 146 години, а и повече?
Как да изберем протеинов шейк и за какво трябва да внимаваме?
Психология за родители: Режимът и чувството за предвидимост
Защо рискът от исхемичен инсулт се повишава в горещините?
Коментари
Напиши коментар11:06 | 17 мар 2015 г.
12:22 | 15 мар 2015 г.
12:05 | 15 мар 2015 г.
08:51 | 15 мар 2015 г.
Напиши коментар