Лео Меси и Андрес Иниеста може би са двамата най-важни играчи на Барса и тяхната липса е логично да се отрази на представянето на състава.
Имаче обаче още един човек, без когото през този сезон тимът се справя много зле и това е левият защитник Жорди Алба.
Оказва се, че и в трите двубоя, в които тимът бе неузнаваем в защита, испанският национал не е играл.
Това бяха мачовете със Севиля за суперкупата на Европа, спечелен с 5:4, загубата от Атлетик Б с 0:4 в първия двубой за суперкупата на Испания и поражението с 1:4 от Селта миналия уикенд.
В тези 3 срещи отборът е инкасирал цели 12 гола, като в два от тях титуляр в лявата зона бе Жереми Матьо, а веднъж Адриано, но ефектът определено не бе особено добър.
Значението на Алба бе потвърдено и във вторник, когато тимът губеше срещу Байер преди неговото влизане, но след това успя да направи обрат и да спечели. Затова и преди трудната визита на Севиля на „Камп Ноу“ са много доволни, че бранителят е на разположение на Луис Енрике.







Картофена запеканка с пилешко и гъби - рецепта за цялото семейство
Късна емисия
Скандал около Truth Social: Плащаш и виждаш публикациите на Тръмп по-рано
Ан Хатауей с шеметна визия и изповед за третата бременност
Cybertruck стана количка с дистанционно в безумен проект
Проблем блокира шофьори и пътници в хибриди на Lexus и Toyota
Jaguar показа интериора на електрическия Type 01
Nissan създаде оръжие срещу аквапланинга
Джамахал Хил иска Джош Хокит при дебюта си в тежка категория
Дакота Дичева претърпя операции и на двете си ръце
Пет категории с преборвания за Балканиадата в Копривница
Ислам Махачев и Иън Мачадо Гари се срещнаха лице в лице преди UFC 330
Граничното личностово разстройство повишава риска от сърдечни и метаболитни проблеми
Белтък пази способността на мускулите да се възстановяват
Талията насочва за наличието на сърдечносъдов риск повече от ИТМ
Молекулярен механизъм може да стои в основата на прееклампсията
Коментари
Напиши коментар19:21 | 2 окт 2015 г.
Напиши коментар