Нападателят на европейския шампион Барселона Луис Суарес призна, че му липсва любовта на феновете на бившия му отбор Ливърпул.
"Феновете на Ливърпул ми липсваха, след като си тръгнах. Атмосферата там е наистина невероятна", коментира Суарес пред ESPN.
"Всеки, който някога е играл за Ливърпул знае, че феновете са много важни. Привържениците на този клуб са наясно, че винаги ще бъдат в моето сърце."
"Човек никога не знае какво ще се случи в бъдеще. Ако един ден се завърна в Англия, ще бъде заради Ливърпул. Няма как да играя за друг английски клуб", допълни уругвайският снайперист.








В "България сутрин" на 23 юни от 9:30 часа: Идва ли краят на евтините стоки от Китай?
СГП обвини китайски гражданин в опит за шпионаж в полза на чужда държава
Рекордно количество кокаин откриха в система от бункери в Австралия (+ВИДЕО)
Ивелин Михайлов обяви края на “Исторически парк”
Българските власти задържаха китаец, обвиниха го в шпионаж
Ял гъби: Журналистът, който разкри връзката на Путин и Кабаева, е открит мъртъв
Китай поставя противопожарен бутон в електромобилите си
Новият V8 на Toyota идва, за да промени играта
Пазарът на автомобили на ток попадна в парадокс
Малките сервизи в Европа се вдигат на бунт срещу производителите
Исторически успех за родното таекуондо в Сараево
Бронз за България на Austrian Open Poomsae G-1
Над 230 млади таланти стартираха на турнир по джудо в Димитровград
Джош Хокит разпали нов скандал след победата си на UFC Freedom 250
Защо все повече мъже започват да губят косата си преди 35-годишна възраст?
Серотонинов синдром – как се разпознава и овладява опасната лекарствена реакция?
Нова молекула дава революционна надежда в борбата срещу Алцхаймер
CAR-T терапия помага за бъбречна трансплантация при високи нива на антитела
Коментари
Напиши коментар20:00 | 26 яну 2016 г.
18:55 | 26 яну 2016 г.
18:41 | 26 яну 2016 г.
18:25 | 26 яну 2016 г.
18:00 | 26 яну 2016 г.
Напиши коментар