За нападателя на Барселона – Неймар, ще е сбъдната мечта, ако отиде да живее в Париж. Това заяви агентът на бразилската звезда Вагнер Рибейро, с което наля масло в огъня за преминаване на стрелеца в ПСЖ.

През лятото френските богаташи ще търсят нов лидер в атака заради предстоящото напускане на Златан Ибрахимович. Неймар е на челно място в списъка на "принцовете" и все още не е подновил договора си с европейския клубен шампион.

"Неймар има контракт с Барселона до 2018 година. Чувства се добре на "Ноу Камп" и усеща любовта към себе си. Играе в най-силния отбор на планетата. Но перспективата да живее в Париж и да играе в отбор като ПСЖ, ще е осъществена мечта за него. Ще видим какво ще стане след две години, когато изтича договорът му", заяви агентът.