Защитникът на Рома Костас Манолас заяви, че Лионел Меси е петият най-добър нападател срещу когото се е изправял. Гръцкият национал даде интервю за официалния сайт на “вълците”, в което изброи най-силните футболисти, срещу които е играл.
Защитникът заяви, че това са Златан Ибрахимович, Луис Суарес, Карим Бензема и Кристиано Роналдо. “Той не е типичен нападател и поради тази причина не съм го пазил персонално. Именно заради това го поставям на петото място. Но той притежава уникална скорост, просто минава като вятър покрай противниковите защитници. Винаги знае какво да прави - да вкара или да подаде. Винаги взима правилното решение.
Играх срещу Ибрахимович през сезон 2013-2014 година в Шампионската лига, когато с Олимпиакос срещнахме ПСЖ в груповата фаза. Ибра притежава такава вродена мощ, особено когато трябва да го пазиш по време на целия мач. Невероятна физика има.
Срещу Суарес играх тази година. Той е такъв играч, че може да вкара от всяко положение. Невероятен нюх към гола има. Той е свиреп, труден за пазене и убийствен пред гола.
Бензема също е труден опонент. Той е завършен нападател, защото е силен физически и много техничен. Опасен е за всеки защитник, защото с тези качества има много решения в главата си.
Роналдо е феномен. Той има всичко - дрибъл, удар, физика. По време на мачовете ни с Реал миналата година имаше два шанса в двата мача и ги вкара и двата”, каза Манолас.







Архангеловден е: Какви са традициите и забраните
Рецепта за крем карамел с тиква по японски
Три зодии започват нов етап на успех след 8 ноември
Късмет и любов за три китайски зодии от 10 до 16 ноември
Венера влезе в Скорпион, какво чака зодиите?
Русия прати 170 хил. войници да завладеят един град - колкото 10 европейски армии
Баща и син починаха след нападение на оси в Щатите
Ел Уудс се завърна в Харвард 24 години по-късно
Новото BMW i4 M60 е с половин секунда по-бързо от M3
Toyota не смогва с търсенето на хибридни автомобили
Седем нови коли, чиято качество спадна сериозно
Предниците на новите модели на Honda ще се огъват
Анна-Мария Манушева донесе първи медал за България от Световното първенство по самбо
Мохамед Мокаев – Ще спечеля титлата в BRAVE CF, и ще докажа, че UFC не трябваше да ме освобождава
Дейна Уайт: реванш между Том Аспинал и Сирил Ган ще се състои – сериозно увреждане на окото няма
Айсам Чадид преди SENSHI 29: „Да вярваш в себе си и да се биеш с голямо сърце – това е пътят на шампиона“
Епидемия от самота и отсъствие на принадлежност мъчи съвременния човек
Приемът на мелатонин се свърза с повишен риск от сърдечна недостатъчност
Доц. д-р Красимира Христова с международно признание на световния форум по хипертония в Китай
Мобилни екипи на Националния център за психосоматика осигуряват психологична грижа за пациенти с тежки заболявания в София
Коментари
Напиши коментар08:26 | 10 окт 2016 г.
04:42 | 10 окт 2016 г.
04:35 | 10 окт 2016 г.
01:46 | 10 окт 2016 г.
01:45 | 10 окт 2016 г.
01:44 | 10 окт 2016 г.
00:03 | 10 окт 2016 г.
22:24 | 9 окт 2016 г.
21:49 | 9 окт 2016 г.
21:29 | 9 окт 2016 г.
Напиши коментар