Бившият полузащитник на Барселона Александър Хлеб продължава да се обвинява за това, че не успя да се наложи на стадион "Ноу Камп". Той беше собственост на каталунците в периода 2008-2012, но беше пращан под наем в Щутгарт, Волфсбург и Бирмингам.
"Трябваше да отида в Барса, защото тогава те бяха №1 в света и няма как да им откажеш. В противен случай щях да съжалявам, че не съм се възползвал от шанса да играя за най-добрия отбор на планетата. Направих правилния избор, напускайки Арсенал", върна лентата назад Хлеб.
"В Арсенал се чувствах у дома, наистина много добре. Арсен Венгер е страхотен мениджър, който ми имаше доверие. В Барса беше различно, нещата не бяха толкова добре за мен. Все пак смятам, че трансферът ми в Испания беше правилен."
"Преди да подпиша с Барса аз имах оферта от Байерн Мюнхен и бях готов да отида там. Но имаше пауза от два дни, а каталунците бяха по-настоятелни за подписа ми. Имах всички необходими качества, за да играя редовно и да се развивам."
"Случилото се след това в Барса е изцяло по моя вина. Взех нещата твърде несериозно и моят характер не ми позволи да се развивам. Вместо да работя здраво, аз често критикувах решенията на Пеп Гуардиола."
"Според мен Барса имаше по-добри играчи преди години, отколкото сега. Меси е по-талантлив от Кристиано Роналдо, Лео е най-добрият в света. Кристиано е страхотен играч, но не е Меси", добави Хлеб.







Какви проблеми причинява нискокачественото гориво?
Рецепти за закуски с тиква и чиа
Лесни начини за почистване на дома без химии
Хороскоп за всички зодии за 5 ноември: Приятни изненади и успехи
Проучване: 75% повече валежи в пустинята Сахара във втората половина на XXI век
Ето защо Ана де Армас е скъсала с Том Круз
Премиерът на Северна Македония обвини България в тормоз
Седем мигранти са задържани на граничен преход "Кулата"
Cadillac сложи космическа цена на своя флагман
Японци развенчаха мита за LED фаровете
Eто го новото Renault Twingo
5 проблема, които нискокачественото гориво причинява
Националите на лагер в Гърция преди Европейското първенство в Будапеща
Девин Хейни: „Кроуфорд вече е постигнал всичко, време е да се оттегли“
Валтър Уокър: „Не съм готов за топ 10 на тежка категория в UFC — имам още много да уча“
Агит Кабайел ще защитава временната си титла на WBC на 10 януари в Германия
Нов нехормонален медикамент при менопауза одобри FDA
Памуклийка – древна билка от помощ при съвременни заболявания
Захарен диабет тип I при деца - хранене и инсулинолечение
В УМБАЛ „Света Марина“ – Варна спасиха петдневно бебе с рядка вродена аномалия
Коментари
Напиши коментар19:06 | 11 яну 2017 г.
17:48 | 11 яну 2017 г.
17:41 | 11 яну 2017 г.
17:27 | 11 яну 2017 г.
17:22 | 11 яну 2017 г.
17:19 | 11 яну 2017 г.
Напиши коментар