Ръководството на Валенсия ще бъде сред най-страстните фенове на Барселона в борбата за титлата в Ла Лига.
Причината: една от клаузите в договора на Андре Гомеш, който напусна "прилепите" миналото лято в посока стадион "Ноу Камп".
Ако каталунците спечелят своята трета поредна титла, в касата на Валенсия ще влезе доста прилична сума - 1 милион евро. Това важи и за следващите пет сезона.
Бившият отбор на Гомеш вече получи от "блаугранас" 500 000 евро заради гарантираното участие на първенеца в Шампионската лига догодина.
Според различни клаузи в договора на Гомеш португалецът може да излезе на клуба си още близо 20 милиона евро.








"Скоростта е най-големият наркотик": Наказанията трябва да са бързи и неизбежни
В "България сутрин" на 23 юни от 9:30 часа: Идва ли краят на евтините стоки от Китай?
СГП обвини китайски гражданин в опит за шпионаж в полза на чужда държава
Консултант по проект на ЕС отива на съд за измама за 100 000 евро
Как ще се отрази на пазара на имоти въвеждането на прогресивен данък?
Ивелин Михайлов обяви края на “Исторически парк”
Китай поставя противопожарен бутон в електромобилите си
Новият V8 на Toyota идва, за да промени играта
Пазарът на автомобили на ток попадна в парадокс
Малките сервизи в Европа се вдигат на бунт срещу производителите
Исторически успех за родното таекуондо в Сараево
Бронз за България на Austrian Open Poomsae G-1
Над 230 млади таланти стартираха на турнир по джудо в Димитровград
Джош Хокит разпали нов скандал след победата си на UFC Freedom 250
Кои са признаците за недостиг на витамин Д?
Защо все повече мъже започват да губят косата си преди 35-годишна възраст?
Серотонинов синдром – как се разпознава и овладява опасната лекарствена реакция?
Нова молекула дава революционна надежда в борбата срещу Алцхаймер
Коментари
Напиши коментар10:43 | 3 май 2017 г.
21:07 | 2 май 2017 г.
21:01 | 2 май 2017 г.
20:56 | 2 май 2017 г.
Напиши коментар