Голямата звезда на Барселона Лионел Меси не е казал и дума в споровете в съблекалнята вчера, пише вестник "Марка". Както е известно, мадридското издание излезе вчера с новината, че играчите на Барса са се разделили на групички и са спорили дали трябва да излязат срещу Лас Палмас.
Жерард Пике бил "главатар" на групата, която е била твърдо против провеждането на срещата, тъй като "блаугранас" останаха без публика, а невинни граждани бяха бити от полицията заради желанието си да гласуват на референдума. Сержи Роберто застанал до Пике в дебатите. На другия полюс бил Серхио Бускетс, който настоял, че тимът трябва да изиграе мача, за да не бъде наказан.
В крайна сметка решението дали Барса ще излезе на терена било взето след съвещание между играчите и президента Хосеп Мария Бартомеу. Той поискал мнението на капитана Андрес Иниеста, който му отговорил: "Това е решение на ръководството, не ни карай да решаваме". Голяма част от играчите подкрепили идеята за провеждане на мача и мнението на мнозинството се наложило.
"Ако загубим титлата заради шестте точки, които ще ни бъдат отнети, след време никой няма да помни причината, а само това, че не сме станали шампиони", обяснил Бартомеу и отборът решил да излезе на терена. Както е известно, Барса рискуваше подобно наказание заради евентуална служебна загуба, а след това от актива на отбора щяха да бъдат отнети три точки като санкция.








Безсрочна гладна стачка обяви професор от УМБАЛ "Александровска"
Рецепта за лятото: Ледени близалки с диня
Мащабна полицейска акция: Хиляди проверени и десетки нарушители на пътя
Дете и баща му паднаха от атракционна люлка в Антоново
"Прогресивна България" настоява за одит на пенсионните разходи
Ралица Асенова с "факти и неудобни истини" за казуса "Петрохан"
Синдикатите не харесват бюджета, КНСБ готви протест
Двата икономически стълба, които поддържат Русия на Путин, може да се сринат
Кражбите на емблеми отново са на мода
Блестящ и спокоен, Никола Цолов взе четвърта победа за сезона
Малък стикер на стъклото спасява човешки животи
Механичните скорости се оказват полезни за шофьора
Рафаел Физиев предизвика Чарлс Оливейра
Резултати от UFC Fight Night 280
Анджело Мирно преди SENSHI Grand Prix: Само смъртта може да ме спре по пътя към титлата
Джарон Енис покори втора дивизия с нокаут над Зандер Заяс
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар01:33 | 3 окт 2017 г.
20:49 | 2 окт 2017 г.
Напиши коментар