Реал Мадрид е бил готов да взриви пазара през лятото на 2013 година, за да си осигури подписа на голямата звезда на вечния враг Барселона Лионел Меси. Това твърди авторитетното германско списание "Шпигел".
Два месеца преди да финализира трансфера на Гарет Бейл, Реал Мадрид се е опитал да предприеме офанзива по привличането на Меси. Адвокатът на футболиста е информирал неговия баща за интереса на "белия балет", който е бил готов да извади 250 милиона евро. Толкова беше сумата, заложена в клаузата за откупуване в предишния договор на Бълхата.
Реал е възнамерявал да плаща на Меси чисто по 23 милиона евро на сезон до лятото на 2021 година и с един милион евро повече на баща му за съдействието. Така общата сума е щяла да набъбне до близо половин милиард евро.
Според вестник "Марка" мадридчани са били готови да организират тайна среща на частен самолет, на която да присъстват Лео, баща му Хорхе, бившият адвокат на футболиста, босът на Реал Флорентино Перес, адвокат на Реал и бившият спортен директор на клуба Мигел Пардеса.
Столичани дори са заявили, че ще помогнат на семейство Меси по отношение на техните данъчни проблеми с властите. Петкратният носител на Златната топка обаче нямал желание да преговаря и отказал на Реал за втори пъти в кариерата си.







Радев: Сухопътните войски носят непобедимия български дух
Обедна емисия
Защо е важно да се доверите на професионален адвокат при сделки с недвижими имоти
Бензиностанциите на "Лукойл" във Финландия затварят
Зодиите, които ги е страх да се влюбят
Пътници, летящи към Дания, бяха блокирани в канадска военна база през нощта
Fiat 600 - моделът, който тежи колкото бик, навърши 70 години
Renault и Nissan укрепват съюза си
Най-продаваното Audi отново влиза в сервизите
Нe може да ги видите или купите: 10-те най-редки коли в историята
България иска световното по борба до 20 години
Иън Мачадо Гари: Белал Мохамeд „лъже света“ с прогнозата си за UFC Катар
Станка Златева откри нова зала за борба
Хабиб Нурмагомедов: Не искам Ислам Махачев да се бие на турнира в Белия дом
Защо не бива да подценяваме хранителните разстройства?
Таргетна терапия и имунотерапия при рак на стомаха
Предстои семинар в подкрепа на хората с алкохолна зависимост
Хранене без глутен – полза или мода?
Коментари
Напиши коментар03:07 | 14 яну 2018 г.
02:58 | 14 яну 2018 г.
02:53 | 14 яну 2018 г.
12:36 | 13 яну 2018 г.
09:12 | 13 яну 2018 г.
09:11 | 13 яну 2018 г.
07:41 | 13 яну 2018 г.
01:01 | 13 яну 2018 г.
00:51 | 13 яну 2018 г.
23:33 | 12 яну 2018 г.
Напиши коментар