Двете суперзвезди на световния футбол Лионел Меси и Кристиано Роналдо ще ближат заедно раните си, след като 10-годишната им доминация по отношение на Златната топка приключи.
Според мадридския вестник AS аржентинецът и португалецът ще гледат заедно във ВИП-ложата на стадион "Сантяго Бернабеу" в неделя финала на Копа Либертадорес между Бока Хуниорс и Ривър Плейт.
Както е известно, Роналдо остана втори в борбата за Златната топка, която отиде в ръцете на Лука Модрич. Меси пък дори завърши пети.
Петкратните носители на най-ценния индивидуален приз са били сериозно ухажвани от босовете на южноамериканската федерация, испанската федерация и Реал Мадрид, за да се съгласят да бъдат специални гости на зрелищния реванш между аржентинските клубове.
Интересното е, че испанската федерация е получила молби от стотици треньори от целия свят, желаещи да присъстват на зрелището. Това пък доведе до блокиране на системата, обработваща заявките.
И двамата асове на световния футбол нямат професионални ангажименти в неделя. Меси играе в събота за Барса срещу градския съперник Еспаньол, а ден по-рано Кристиано излиза с екипа на Ювентус срещу Интер.
Вторият финален мач между Бока и Ривър ще се проведе в Мадрид на 9 декември. Първата среща между двата отбора завърши наравно 2:2. Реваншът, който трябваше да се играе на стадион "Монументал" преди повече от една седмица, беше отложен заради атака срещу клубния автобус на Бока Хуниорс.







Пожар бушува край Ямбол, силният вятър усложнява гасенето
МВР засече десетки опасни шофьори след алкохол и наркотици
Ensana Aquahouse е първият хотел във Варна, включен в Michelin Guide
Шишков: Започваме кампания "Регионите говорят” и връщаме надеждата
Как в Бургас се справиха с група "ловци на педофили"?
Делтапланерът на смъртта: незаконен, с ръждясал двигател, криели го между скали
Пловдивският митрополит Николай ще води опелото на убития Георги
BMW вече рециклира над 50% от старите автомобили
Продажбите на коли на ток растат, но Tesla e сама срещу китайците
Mazda 767B за близо 2 милиона долара пламна на „Лагуна Сека“
Вече се случва: петролен гигант смени бензиностанция със зарядни за ЕV
Дакота Дичева претърпя операции и на двете си ръце
Пет категории с преборвания за Балканиадата в Копривница
Ислам Махачев и Иън Мачадо Гари се срещнаха лице в лице преди UFC 330
Дейна Уайт не изключва създаването на женска BMF титла
Молекулярен механизъм може да стои в основата на прееклампсията
Колко пъти и кога е най-добре да се храним през летните горещини?
Къде да активираме „еЗдраве“ и да получим достъп до здравното си досие?
Въвеждат метод за наблюдение на поведението на новородените в две болници в София
Коментари
Напиши коментар19:09 | 5 дек 2018 г.
16:43 | 5 дек 2018 г.
13:52 | 5 дек 2018 г.
11:52 | 5 дек 2018 г.
11:01 | 5 дек 2018 г.
00:53 | 5 дек 2018 г.
00:28 | 5 дек 2018 г.
23:07 | 4 дек 2018 г.
22:52 | 4 дек 2018 г.
22:51 | 4 дек 2018 г.
Напиши коментар