Втората най-скъпа покупка на Барселона Осман Дембеле ще бъде глобен с цели 200 000 евро заради изцепките си напоследък по отношение на работния процес, твърдят "Марка", Cadena Cope и "Спорт".
Намиращият се във великолепна спортна форма французин вкарва гол след гол, почти всеки от които е изключително зрелищен. Той обаче страда от проблеми с дисциплината и вече на няколко пъти му се случи да закъснее за тренировките на отбора.
Миналата неделя го направи с цели два часа и подигравките в съблекалнята не закъсняха. Преди няколко седмици пък пропусна тренировка заради болки в корема, без да информира клуба. Осман не можеше да бъде открит час и половина, предизвиквайки паника сред шефовете.
Именно отличната форма на 21-годишния французин го държи "над повърхността" и той получава подкрепата на треньора Ернесто Валверде. Дембеле вече се извини за гафовете си и обеща пред всички футболисти и треньори, че това няма да се повтори.
Солената финансова санкция също може да подейства като стимул, защото сумата не е малка дори за толкова млад милионер като него.
"Той е важен за нас. Всеки може да допусне грешки. Никой не е имал проблеми с Дембеле в съблекалнята. Той играе силно и ще става още по-добър. Ние сме щастливи с него", увери бекът Жорди Алба.
Видимо французинът се ползва с подкрепата на тартора Лионел Меси. Езикът на тялото на Бълхата по време на мачовете говори, че той изпитва удоволствие от играта с Дембеле. А позицията на Лео на стадион "Ноу Камп" като че ли има най-голяма тежест...







Бухти със сирене, които се обръщат сами
Рецепта за макарони с телешка кайма и доматен сос на фурна
4 зодии получават мощен дар от Вселената на 14 май
Как Tesla превърна AI в своята най-мощна машина за пари
Икономист: Само по-голямо производство може да свали цените трайно
Карди Би решила да даде втори шанс на Стефон Дигс
Армията на САЩ избра Rogue 1 за унищожаване на танкове от дълги разстояния
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Георги Мърков-младши е европейски шампион!
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар21:26 | 17 дек 2018 г.
12:27 | 15 дек 2018 г.
09:48 | 15 дек 2018 г.
08:59 | 15 дек 2018 г.
02:01 | 15 дек 2018 г.
01:54 | 15 дек 2018 г.
01:29 | 15 дек 2018 г.
00:58 | 15 дек 2018 г.
00:19 | 15 дек 2018 г.
21:58 | 14 дек 2018 г.
Напиши коментар