ПСЖ ще се опита да финтира Барселона и да продаде полузащитника си Адриен Рабио на Байерн Мюнхен, гръмна радио Монте Карло.
През последните седмици все по-усилено се говори, че халфът се е разбрал с каталунците за свободен трансфер през лятото, тъй като не иска да удължава договора си с "принцовете".
Босовете на ПСЖ обаче не искат техният футболист да отива на стадион "Ноу Камп" заради напрежението между двата клуба през последните години.
В информацията се казва, че спортният директор на баварците Хасан Салихамиджич е провел разговор с хора от ръководството на ПСЖ, в който е обсъждан трансферът на Рабио.
Парижани са готови моментално на сделка, тъй като така ще получат и трансферна сума, докато през лятото техният играч ще отиде без пари в Барса.
В случая обаче тежката дума ще има самият Рабио, тъй като шефовете му не могат да го накарат да отиде в Байерн против волята му. Почти сигурно той ще изчака до лятото, тъй като свободните агенти по правило си уреждат по-висока заплата, взимайки и пари на ръка.







Пътни експерти: Участъкът от катастрофата на АМ "Хемус" е в отлично състояние
Фирмата превозвач след тежката катастрофа на "Хемус": Водачът никога не е бил лишаван от правоуправление
Централна прогноза
Градушката в Трявна - невиждана от половин век: "Колите са помлени"
Радев и кабинетът ще взимат спешни мерки срещу инфлацията
Рубио носи Nike Venezuela докато лети за Китай, сравниха го с Мадуро
Пеканов за Борисов и Пеевски: Имат възможности, да си организират сами защита
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Шон Стрикланд се завърна като шампион в Xtreme Couture след триумфа на UFC 328
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар00:44 | 11 яну 2019 г.
23:34 | 10 яну 2019 г.
18:17 | 10 яну 2019 г.
16:41 | 10 яну 2019 г.
16:26 | 10 яну 2019 г.
16:01 | 10 яну 2019 г.
15:48 | 10 яну 2019 г.
Напиши коментар