Tреньорът на Барселона Кике Сетиен сподели след победата над Валядолид с 1:0, че в състава на каталунците има наличие на умора. Специалистът призна и за проблеми в играта на тима си.

"Разбира се, Лионел Меси има нужда от почивка. Ако бяхме вкарали повече през първото полувреме, може би повече играчи ще си починат. Отборът ни бе изморен.

Можехме да решим резултата от срещата преди почивката. Имахме положения да вкараме два или три гола. През второто полувреме започнаха проблемите. Барселона прави всичко възможно да стане по-добра.

Не знам дали това е достатъчно, за да станем шампиони, тъй като Реал Мадрид печели всичките  си мачове. В мача с Валядолид направихме достатъчно, създадохме много шансове, но не бяхме успешни в края", каза Сетиен.