Треньорът на Барселона Роналд Куман търси решения за излизане от сериозната криза, след като отборът спечели само две точки в последните четири кръга в Ла Лига.

В събота вицешампионите завършиха само 1:1 при гостуването си на средняка Алавес, след като Лео Меси и компания играха 33 минути с човек повече.

Така Барселона направи най-слабия си старт в първенството за последния четвърт век, като в същото време стартира с две победи в Шампионската лига.

Според вестник "Спорт" Куман ще влее "свежа кръв" от академията на клуба. Вчера той и неговият екип гледаха мача на дублиращия отбор, търсейки млади футболисти, на които да дадат шанс в следващите седмици.

Изданието твърди, че фаворити на Куман са Конрад де ла Фуенте (19 години), Арнау Комас (20 години), Алехандро Ореяна (20 години) и Илаикс Мориба (17 години).