Серхио Агуеро обяви, че прави стъпка напред в кариерата си преминавайки в Барселона и с тези думи определено ще ядоса клуба, в който постигна толкова много успехи през последните 10 години – Манчестър Сити.
Нападателят вече бе представен официално като играч на каталунците, за които ще играе през следващите два сезона.
„Мисля, че взех отлично решение да дойда тук и вярвам, че ще помогна на отбора. Разбира се, че това е стъпка напред в кариерата ми. Много съм щастлив и се надявам, че заедно ще постигнем успехи” заяви голмайсторът по време на представянето си.
„Всеки, който получи подобна възможност, ще я използва и аз направих точно това. Дори Пеп ми каза на обяда, след като спечелихме титлата на Англия: „Отиваш в най-големия клуб в света” . Очаквам да играя заедно с Меси и очаквам той да остане тук" добави той..
„На първо място искам да играя и да помогна на отбора с каквото мога, за да може в края на сезона той да има шанс да спечели титли. Ще дам най-доброто от себе си и вярвам, че уменията ми ще се харесат на феновете. Научих много в Манчестър Сити и малко промених начина си на игра, но зная, къде мога да играя” каза още Агуеро.







Какво се случва с тялото ни, ако всеки ден ядем яйца?
Животът на 4 зодии придобива значим смисъл след 15 май
Сателити откриха 260 гигантски номадски гробници в пустинята на Судан
Земята е под влияние на силна магнитна буря до петък
Потънал край Испания руски кораб е превозвал части за ядрени реактори?
Предстоят най-скъпите летни екскурзии
Спирова и Денисиньо ще се борят за 50 000 евро в Hell’s Kitchen
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Георги Мърков-младши е европейски шампион!
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар17:19 | 24 апр 2024 г.
15:07 | 1 юни 2021 г.
13:25 | 1 юни 2021 г.
09:37 | 1 юни 2021 г.
09:30 | 1 юни 2021 г.
09:17 | 1 юни 2021 г.
08:52 | 1 юни 2021 г.
08:45 | 1 юни 2021 г.
08:30 | 1 юни 2021 г.
Напиши коментар