С много трудности Барселона успя да запише втора победа през сезона в Ла Лига, след като надви Хетафе с 2:1 на “Камп Ноу” в мач от третия кръг.

Сержи Роберто вкара за 1:0 още във 2-ата минута, но юношата на каталунците Сандро Рамирес изравни в 19-ата. Мемфис Депай реализира втория гол за “блаугранас” в 29-ата.

На трибуните присъстваха близо 20 000 души, което е около 30% от капацитета на стадиона.

"Блаугранас" започнаха по мечтан начин с гол още във 2-ата минута. Реализира го Сержи Роберто след прострелно центриране на Жорди Алба.

В 19-ата Сандро Рамирес направи двойно подаване с Карлос Аленя и "разстреля" стража на домакините за 1:1.

Барселона отново поведе в 29-ата, когато новият нападател Мемфис Депай матира защитата на Хетафе с нисък удар - 2:1.