Суперагентът Мино Райола изнудва Барселона в преговорите за трансфера на Ерлинг Холанд на „Камп Ноу“. Не е тайна, че каталунците правят всичко по силите си, за да си осигурят услугите на 21-годишния норвежец, който е клиент на Райола, а мениджърът не помага за по-лесното осъществяване на сделката, твърди „Спорт“.
Барса е един от многото клубове, които ще наддават за подписа на Холанд през лятото. Както е известно, норвежецът има в договора си клауза за откупуване на стойност 75 милиона евро, която със сигурност ще бъде платена поне от няколко от европейските грандове. Така че този, който предложи по-добри условия на играча и на агента му, той ще спечели наддаването.
Райола е решил да се възползва от силната позиция, в която се намира, и се опитва покрай трансфера на Холанд да намери нов отбор и на друг свой клиент, пише "Тема спорт". В разговорите с Барселона агентът е обещал да доведе нападателя на „Камп Ноу“, но само ако каталунците се съгласят да вземат и защитника Нусаир Мазрауи, чийто договор с Аякс изтича през лятото.
На „Камп Ноу“ не са останали очаровани от това своеобразно извиване на ръцете, но нищо чудно и да приемат условията на Райола. Преди време каталунците имаха интерес към 24-годишния мароканец, който прави силен сезон за Аякс с 28 мача и 5 гола във всички турнири.
Снимка: БГНЕС








Полицай спаси дете от удавяне във водите на река Марица (ВИДЕО)
"Възраждане": Има противоречие между срещата Радев - Даниил и парламентарното гласуване
Мирно срещу Лукеи и Дегир срещу Бен Мабрук в резервните битки в SENSHI Grand Prix (СНИМКА)
Обвиниха бащата на починалите българчета в заключена кола в Кипър
Защо Lockheed Martin оборудва изтребителя F-35 с европейски оръжия
Д-р Тръмп диагностицира звезди със… “Синдрома на Тръмп” ВИДЕО
Съдът отказа свобода на шофьора от кървавата катастрофа на АМ "Тракия"
Франция очаква нова горещ вълна, хората се бият за вентилатори ВИДЕО
EС ще ограничава скоростта от... Космоса
Кога шумът от гумите е по-силен
BYD не иска съюзи в Европа
Вечният въпрос - Toyota RAV4 или Honda CR-V?
Гасиев стана пълноправен световен шампион на WBA – на негово място можеше да бъде Кубрат Пулев
Мирно срещу Лукеи и Дегир срещу Бен Мабрук в резервните битки в SENSHI Grand Prix
Федерацията покани националите по класическа борба на лагер
Нейтън Кук преди SENSHI 32: Искам да се бия срещу най-добрите бойци
10 признака, че тялото ни има нужда от повече почивка
Александровска стартира безплатен скрининг за хора с наднормено тегло и затлъстяване
Яйчниците остават активни и след менопаузата
Дифузен В-едроклетъчен лимфом – най-честият агресивен лимфом
Коментари
Напиши коментар22:33 | 6 мар 2022 г.
22:32 | 6 мар 2022 г.
20:32 | 6 мар 2022 г.
14:33 | 6 мар 2022 г.
10:55 | 6 мар 2022 г.
Напиши коментар