УЕФА глоби Барселона за поведението на феновете на отбора по време на първия мач от 1/4-финалите на Шампионската лига срещу ПСЖ (3:2), съобщава официалният сайт на организацията.
Европейската футболна централа обвини каталунците по три направления: причиняване на щети (5 хиляди евро), пускане на фойерверки (2 хиляди) и расистко поведение на фенове (25 хиляди). Общо УЕФА глоби клуба с 32 хиляди евро и наложи забрана за продажба на билети за следващото гостуване под егидата на организацията.
Барселона загуби от ПСЖ на четвъртфиналите в Шампионската лига с общ резултат - 4:6 и прекрати участието си в турнира.








Тежко остава състоянието на жената, пострадала при катастрофата на АМ "Тракия"
По-скъпи винетки от 1 август: Годишната поскъпва от 49,60 на 64,50 евро
30% скок на винетките от 1 август: Годишната поскъпва от 49,60 евро на 64,50 евро
Петролът продължава да поевтинява, американският сорт падна под 70 долара
Украйна удари ключова нефтена база в Русия (ВИДЕО)
Най-добрите употребявани коли за по-малко от средна заплата
Тази функция охлажда интериора и в най-големите жеги
Най-ексцентричната Honda се завръща
Шест проблема при Volkswagen Passat CC на старо
Оливър Лангуа-Рос: Никой на SENSHI 32 Grand Prix не може да издържи на моите ритници
Появи се видео от ареста на Дъстин Порие на летището в Атланта
Джош Хокит отново предизвика Сирил Ган със скандално послание
Иън Мачадо Гари подписа с агенцията на Еди Хърн
Защо при ин витро понякога се получават малко яйцеклетки въпреки нормален яйчников резерв?
Комитетът за оценка на риска и лекарствена безопасност към ЕМА разгледа валпроат, ваксината срещу чикунгуня и лекарство за редки васкулити
Какви са възможните терапии при витилиго?
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Коментари
Напиши коментар21:21 | 24 апр 2024 г.
08:38 | 19 апр 2024 г.
20:51 | 18 апр 2024 г.
20:02 | 18 апр 2024 г.
Напиши коментар