Треньорът на Барселона Ханзи Флик коментира победата над Манчестър Сити (2:2, дузпи - 1:4) в приятелски мач.
„Много съм щастлив, свършихме страхотна работа. Играхме срещу страхотен отбор с фантастични играчи. Много съм доволен от играчите. Най-важното за треньора е, че се защитавахме като отбор и атакувахме като отбор“, каза Флик, цитиран от Mundo Deportivo.
Треньорът похвали представянето на юношите на Барселона в този мач. Флик също отбеляза, че следващата седмица целият екип ще бъде събран.
Барселона ще има приятелски мач на 4 август срещу Реал Мадрид, а Манчестър Сити ще играе срещу Челси в същия ден.








Емил Радев: Абсолютна лъжа е, че Олег Невзоров и баща ми са съдружници
Кабинетът "Радев" въвежда осигуровки за държавните служители, поскъпване на винетките
В Халкидики забраняват "резервирането" на плажове с чадъри
Изведоха от реанимация едно от децата, ранени в катастрофата в Горна Оряховица
Като морска сирена: Лесни летни прически, които ще обикнете
СЗО за горещините в Европа: Извънредна здравна ситуация
Две деца от школата на Славия са загинали на "Тракия", отивали на турнир
Най-новото творение на Mercedes-Maybach е забележителна суперяхта
Стар Blazer срещу Blazer EV или как се разви безопасността за 30 години
Защо на някои кръгови има светофар
Шеф във Ferrari напусна след дебюта на Luce
Жоел Арате: Доволен съм, но ни чака още работа
Джош Хокит: Ако бях казал това в NFL, вече нямаше да имам работа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Кетлен Виейра подписа с PFL
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Коментари
Напиши коментар16:18 | 31 юли 2024 г.
14:56 | 31 юли 2024 г.
Напиши коментар