Треньорът на Барселона Ханзи Флик заяви, че пази чудесни спомени от престоя си в Байерн Мюнхен, но според него миналото няма значение. В сряда Барселона приема Байерн в двубой от третия кръг в основната фаза на Шампионската лига.
"Аз имам чудесни спомени от времето ми в Байерн, но сега съм отворил нова глава. В момента Барселона е моят проект и ние искаме да бъдем максимално добре подготвени за предстоящата среща. Миналото няма значение. Важен е само утрешният ден", каза Флик, който бе начело на Байерн между 2019 и 2021 година.
Под негово ръководство баварците победиха Барселона с 8:2, нанасяйки на каталунците най-тежкото поражение в цялата им история, по пътя си към требъл през сезон 2019/20.
"Байерн винаги играе с доминиращ стил. Те подхождат смело в мачовете. Това е в ДНК-то на клуба. Но по това си приличаме с тях", каза германският специалист.
Откакто застана начело на Барселона през лятото, каталунците се представят много силно в испанския шампионат като след 10 кръга заемат първото място с 27 точки след девет победи и 33 реализирани попадения. В Шампионската лига тимът регистрира победа и загуба в първите си два мача, какъвто е активът и на Байерн.







Хороскоп за 28 август 2026: Лъвовете ще бъдат в центъра на вниманието днес
Шоколадова торта без яйца и масло
Италия въвежда глоби за пешеходци с телефони в ръка
Рецепта за Алу гоби на фурна с подправки
Видяхте лисица? Ето какво символизира това
Дъщерята на Кейти Пери стана на 6 г.
Желирани бонбони със съдържание на психоактивно вещество иззеха от 23-годишен мъж в Пловдив
Принц Хари напусна благотворителна организация след обвинения в нарушаване на човешките права
Citroen BX GTi: Семейният спортитст празнува юбилей
MINI възроди легендата от „Монте Карло“
Ferrari превръща стоповетe в активна аеродинамика
Защо малкият отвор на капачката на резервоара е от ключово значение
Трето издание на турнира по плажна борба край Несебър
Шариф Бен Мабрук преди SENSHI 33: Искам да покажа сърце на ринга!
Белене посреща традиционния турнир „Петър Мънев – Тодор Генчев“
Девет български джудисти атакуват Големия шлем в Лозана
Стимулирането на блуждаещия нерв превръща ученето в трайно
Черницата подкрепя чревното здраве
Как да се предпазим от антракс, когато огнището е вече факт?
Аглутинация на сперматозоидите – защо се слепват и кога това пречи на зачатието?
Коментари
Напиши коментар00:32 | 23 окт 2024 г.
Напиши коментар