Крилото на Левски Гари Родригес премина медицинските изследвания в Елче и подписа с испанците, съобщава официалната страница на клуба.
Договорните взаимоотношения между двете страни са до края на сезона с опция за продължаването им с още четири години.
Още вчера се появиха слухове, че звездата на Левски ще играе под наем до края на сезона в отбора от Примера дивисион, след което ще парафира до 30 юни 2018 година.
Левски ще получи около 600 хиляди евро за играча. 23-годишният атакуващ халф с холандски паспорт бе водещ реализатор на "сините" през есента с 14 попадения в 28 официални мача.
Преди време Макаби Хайфа предложи 500 000 евро за крилото, но Тодор Батков отряза израелците. Адвокатът не прие и офертата на Лудогорец.
Мераци към Гари имаше и Спортинг Лисабон, както и Лудогорец. В началото на месеца пък от Уест Хям поканиха Родригес на проби, но той обяви, че не е съгласен на подобен вариант и сега ще заиграе за Елче.








Седмична прогноза за времето: Слънце, облаци и кратки валежи
Повишават доходния праг за детски помощи от 1 август
Рецепта за картофени кюфтета
Тежка катастрофа затвори пътя Добрич – Варна, има пострадали
Медведев: Светът е обединен от разбирането, че САЩ не могат да вземат решения вместо други
Българският народ обича да се смее
Ето какво дели Никола Цолов от Formula 1
Германец остана без книжка заради пускането на климатик
С каква кола се придвижва Лео Меси на световното
Как работи новата ръчна скоростна кутия на Ferrari
Мейуедър посочи петимата боксьори, които го впечатляват най-много
Гейджи подписа спонсорски договор за 3,6 млн. долара
Агит Кабайел: Готов съм да защитавам титлата срещу всеки
Абдула Мейсън и Брус Карингтън защитиха световните си титли
Нискокалоричната диета може да помогне при заболявания на венците
Инфекциозни гастроентерити в детска възраст през лятото
Заболявания, които се подобряват от топлото време
Клинавче — народен лек за кръвно налягане и черен дроб
Коментари
Напиши коментар20:13 | 27 яну 2014 г.
20:01 | 27 яну 2014 г.
Напиши коментар